• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • QNAP netwerk transceiver modules

    QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX Netwerk tranceiver module
    (TRX-10GSFP-SR-MLX)
      QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    105,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    QNAP LC, 32GB, 100m, Silver Netwerk tranceiver module
    (TRX-32GFCSFP-SR)
      QNAP TRX-32GFCSFP-SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 32000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Land van herkomst: Maleisië
    304,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    QNAP 25G, SFP28, LC-LC, 850 nm Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (TRX-25GSFP28-SR)
      QNAP TRX-25GSFP28-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    122,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 17 augustus 2021
    QNAP TRX-16GFCSFP-SR Netwerk tranceiver module - Zilver
    (TRX-16GFCSFP-SR)
      QNAP TRX-16GFCSFP-SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Land van herkomst: Maleisië
    140,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 25 augustus 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder