€ 0,-
Winkelwagen

ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1Gb/s Netwerk tranceiver module

Productcode: PX-SFPSX000-00550-UB1  |  EAN/UPC: 5714590013504

Gratis
verzending
34,- excl. btw
41,14 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1Gb/s Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1000

ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1Gb/s, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m

The ProXtend compatible UF-MM-1G SFP transceiver provides a maximum 1Gb/s throughput up to 550m over multi-mode fiber (MMF), using a wavelength of 850nm via an LC connector. The transceiver has been preprogramed, data traffic and application tested, guaranteeing that it is 100% compatible and will perform the same as the original Ubiquiti equivalent.