€ 0,-
Winkelwagen

ProXtend QSFP+ LC 40KM 40Gb/s Netwerk tranceiver module

Productcode: PX-QSFP+ER4-40000-BR1  |  EAN/UPC: 5714590014396

Gratis
verzending
1.813,- excl. btw
2.193,73 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

ProXtend QSFP+ LC 40KM 40Gb/s Netwerk tranceiver module kenmerken

QSFP+ LC 40KM 40Gb/s

ProXtend PX-QSFP+ER4-40000-BR1, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, ER4, 40000 m

The ProXtend compatible 40G-QSFP-ER4 QSFP+ transceiver provides a maximum 40Gb/s throughput up to 40km over single-mode fiber (SMF), using a wavelength of 1270/1290/1310/1330nm via an LC connector. The transceiver has been preprogramed, data traffic and application tested, guaranteeing that it is 100% compatible and will perform the same as the original Brocade equivalent.