• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    28,-excl. btw
    Op voorraad (38)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ProLabs GLC-SX-MMD-C netwerk tranceiver module

    ProLabs netwerk tranceiver module: SFP, 1000BASE-SX, 850 nm, 550m, 31 g - Roestvrijstaal

    Productcode: GLC-SX-MMD-C  |  EAN/UPC: 4260380720011
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    ProLabs netwerk tranceiver module: SFP, 1000BASE-SX, 850 nm, 550m, 31 g - Roestvrijstaal kenmerken

    ProLabs GLC-SX-MMD-C. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Breedte: 45 mm, Diepte: 20 mm, Hoogte: 115 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    ProLabs GLC-SX-MMD-C, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 850 nm

    Specificaties

    ProLabs netwerk tranceiver module: SFP, 1000BASE-SX, 850 nm, 550m, 31 g - Roestvrijstaal specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Energie
    Maximaal voltage 3.3 V
    Gewicht en omvang
    Diepte 20 mm
    Gewicht 31 g
    Breedte 45 mm
    Hoogte 115 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SX
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Overige specificaties
    RX sensitiviteit -20 dB
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    Tx vermogen (min) -9.5 dBmW
    Tx vermogen (max) -3.5 dBmW
    Full duplex Ja
    Kleur van het product Roestvrijstaal
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Golflengtemultiplexing (WDM) Ja
    Ethernet LAN Nee
    Duplex systeem Volledig

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP, 1000BASE-SX, 850 nm, 550m, 31 g
    ProLabs
    ProLabs
    33.88 EUR new
    ProLabs GLC-SX-MMD-C. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Breedte: 45 mm, Diepte: 20 mm, Hoogte: 115 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    ProLabs netwerk tranceiver module: SFP, 1000BASE-SX, 850 nm, 550m, 31 g - Roestvrijstaal ProLabs netwerk tranceiver module: SFP, 1000BASE-SX, 850 nm, 550m, 31 g - Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/prolabs/cisco-kompatibel-transceiver-module-glc-sx-mmd-c-art-glc-sx-mmd-c-num-9690725/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder