• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Planet netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    PLANET 1000BASE-SX/LX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MGB-GT)
      PLANET MGB-GT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    47,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX Netwerk tranceiver module - .....
    (MGB-SX)
      PLANET MGB-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Ingangsspanning: 3.3 V
    29,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 550m Netwerk tranceiver module
    (MGB-TSX)
      PLANET MGB-TSX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet MTB-LR Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-LR)
      Planet MTB-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-FX)
      PLANET MFB-FX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    26,- excl. btw
    Voorraad: 104
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-10km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LB10)
      PLANET MGB-LB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    28,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet MTB-SR Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-SR)
      Planet MTB-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    54,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 10km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LX)
      PLANET MGB-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-20km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LA20)
      PLANET MGB-LA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MFB-F20)
      PLANET MFB-F20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    34,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-40km (-40~75℃) Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLA40)
      PLANET MGB-TLA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100 Mbit/s, LC, Single-Mode, 120km, 1550nm Netwerk tranceiver module
    (MFB-F120)
      PLANET MFB-F120. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-20km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LB20)
      PLANET MGB-LB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    29,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-FB20)
      PLANET MFB-FB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    32,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-TFA20)
      PLANET MFB-TFA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP, 1000BASE-LX, mini-GBIC Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLX)
      PLANET MGB-TLX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    37,- excl. btw
    Voorraad: 34
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-20km (-40~75℃) Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLA20)
      PLANET MGB-TLA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-20km (-40~75℃) Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLB20)
      PLANET MGB-TLB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-40km (-40~75℃) Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLB40)
      PLANET MGB-TLB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    71,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet MTB-LB20 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-LB20)
      Planet MTB-LB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    127,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet MTB-LA40 Netwerk tranceiver module - Zwart
    (MTB-LA40)
      Planet MTB-LA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zwart
    161,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module – 2km Netwerk tranceiver module
    (MGB-SX2)
      PLANET MGB-SX2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    31,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-FA20)
      PLANET MFB-FA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    32,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MFB-TFX)
      PLANET MFB-TFX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 mei 2021
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-F40)
      PLANET MFB-F40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-TFB20)
      PLANET MFB-TFB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    38,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-TF20)
      PLANET MFB-TF20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    38,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-F60)
      PLANET MFB-F60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-10km (-40~75℃) Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLB10)
      PLANET MGB-TLB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-10km (-40~75℃) Netwerk tranceiver module
    (MGB-TLA10)
      PLANET MGB-TLA10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    46,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-40km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LA40)
      PLANET MGB-LA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet MTB-TSR Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-TSR)
      Planet MTB-TSR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet MTB-TLR Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-TLR)
      Planet MTB-TLR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    100,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet MTB-LB60 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-LB60)
      Planet MTB-LB60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    284,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET Mini GBIC, 1000BASE-LX, LC, 1310nm, max 40 km Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (MGB-L40)
      PLANET MGB-L40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-TFB40)
      PLANET MFB-TFB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-40km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LB40)
      PLANET MGB-LB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 120km Netwerk tranceiver module
    (MGB-L120)
      PLANET MGB-L120. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    127,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet MTB-LB40 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-LB40)
      Planet MTB-LB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    161,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet MGB-TSA Netwerk tranceiver module
    (MGB-TSA)
      Planet MGB-TSA. SFP transceiver type: Vezel-optiek
    43,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM Tx-1550, 2KM, 1000Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C) , DDM supported Netwerk .....
    (MGB-TSB)
      PLANET MGB-TSB. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Metallic, Oranje
    46,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zwart,Zilver
    (MGB-2GSR)
      PLANET MGB-2GSR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zwart, Zilver
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zwart,Zilver
    (MGB-2GLR2)
      PLANET MGB-2GLR2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zwart, Zilver
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100BASE-FX SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (MFB-TFA40)
      PLANET MFB-TFA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zwart,Zilver
    (MGB-2GTSR)
      PLANET MGB-2GTSR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zwart, Zilver
    49,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zwart,Zilver
    (MGB-2GLR20)
      PLANET MGB-2GLR20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zwart, Zilver
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-2GTLR2)
      PLANET MGB-2GTLR2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zilver
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-2GTLR20)
      PLANET MGB-2GTLR20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zilver
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zwart,Zilver
    (MGB-2GLA20)
      PLANET MGB-2GLA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zwart, Zilver
    81,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zwart,Zilver
    (MGB-2GLB20)
      PLANET MGB-2GLB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zwart, Zilver
    81,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-2GTLA20)
      PLANET MGB-2GTLA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zilver
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 2500BASE-X SFP Transceiver Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-2GTLB20)
      PLANET MGB-2GTLB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC (UPC). Kleur van het product: Zilver
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet MTB-LA20 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-LA20)
      Planet MTB-LA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    127,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet 1-Port 10GBASE-T SFP+ Copper Fiber Optic Module - 30m Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-RJ)
      Planet MTB-RJ. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    135,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 40GBASE-SR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) - 100m Netwerk tranceiver module - Grijs
    (QSFP-40G-SR4)
      PLANET QSFP-40G-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 3.3 V. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    158,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet MTB-LA60 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MTB-LA60)
      Planet MTB-LA60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    284,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet 100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m Netwerk tranceiver module - .....
    (QSFP-100G-SR4)
      Planet QSFP-100G-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Zilver
    299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-10km Netwerk tranceiver module
    (MGB-LA10)
      PLANET MGB-LA10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder