€ 0
Winkelwagen

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: AGM731F  |  EAN/UPC: 0606449029734

67,69 excl. btw
81,90 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP, 65 nm, 1000BASE-SX

Key Benefits: - Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.