• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Mikrotik netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Mikrotik S-31DLC20D Netwerk tranceiver module
    (S-31DLC20D)
      Mikrotik S-31DLC20D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN,...
    25,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S+RJ10 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (S+RJ10)
      Mikrotik S+RJ10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S-85DLC05D Netwerk tranceiver module
    (S-85DLC05D)
      Mikrotik S-85DLC05D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN...
    20,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S+85DLC03D Netwerk tranceiver module
    (S+85DLC03D)
      Mikrotik S+85DLC03D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    50,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik SFP, SC, 2488 Mb/s, Aluminium/Black Netwerk tranceiver module - Aluminium, Zwart
    (SFPONU)
      Mikrotik SFPONU. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2488 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Zwart. Ingangsspanning: 3.14 V, Maximaal voltage: 3,46 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 80,8 mm, Hoogte: 8,5 mm
    123,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 19 juli 2020
    Mikrotik 10 G, 10 km, SM, 1310 nm, SFP+ Netwerk tranceiver module
    (S+31DLC10D)
      Mikrotik S+31DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    114,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S-3553LC20D Netwerk tranceiver module
    (S-3553LC20D)
      Mikrotik S-3553LC20D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN...
    60,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S+2332LC10D Netwerk tranceiver module
    (S+2332LC10D)
      Mikrotik S+2332LC10D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    269,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S-C47DLC40D Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C47DLC40D)
      Mikrotik S-C47DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 juli 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C55DLC40D)
      Mikrotik S-C55DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C57DLC40D)
      Mikrotik S-C57DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C59DLC40D)
      Mikrotik S-C59DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C51DLC40D)
      Mikrotik S-C51DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C61DLC40D)
      Mikrotik S-C61DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C49DLC40D)
      Mikrotik S-C49DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S-C53DLC40D)
      Mikrotik S-C53DLC40D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C47DLC10D)
      Mikrotik S+C47DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C57DLC10D)
      Mikrotik S+C57DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1590nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C59DLC10D)
      Mikrotik S+C59DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1510nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C51DLC10D)
      Mikrotik S+C51DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1530nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C53DLC10D)
      Mikrotik S+C53DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik S+C55DLC10D Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C55DLC10D)
      Mikrotik S+C55DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C49DLC10D)
      Mikrotik S+C49DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Mikrotik SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nm Netwerk tranceiver module - Nikkel
    (S+C61DLC10D)
      Mikrotik S+C61DLC10D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Nikkel. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 2 augustus 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder