€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-CDL40J9153A  |  EAN/UPC: 5711783383321

Gratis
verzending
510,- excl. btw
617,10 incl. btw
Op voorraad (4)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 40km, DDMI

MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 40000 m, 1550 nm