€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP+ 10Gb/s Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-CDLB2455883B21  |  EAN/UPC: 5712505762622

Gratis
verzending
86,- excl. btw
104,06 incl. btw
Op voorraad (6)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP+ 10Gb/s Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP+ 10G SR 850nm 300m

MicroOptics SFP+ 10Gb/s, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 300 m, 850 nm