€ 0
Winkelwagen

MicroOptics MO-UF-MM-10G Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: MO-UF-MM-10G  |  EAN/UPC: 5711783378600

Gratis
verzending
38,- excl. btw
45,98 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 25 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 25 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics MO-UF-MM-10G Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

SFP+, 10G, MM, 850nm, 300m

MicroOptics MO-UF-MM-10G, 10000 Mbit/s, SFP+, 300 m, 850 nm, Zilver, Ubiquiti Networks