€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP+ 10G MM 850nm 300m Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-UF-MM-10G-20  |  EAN/UPC: 5711783988458

Gratis
verzending
500,- excl. btw
605,- incl. btw
Verwachte voorraad datum:
woensdag 12 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

woensdag 12 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP+ 10G MM 850nm 300m Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP+ 10G MM 850nm 300m

MicroOptics MO-UF-MM-10G-20, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, 300 m, 850 nm