€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP 1Gbit/s MM 850nm 550m Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-UF-MM-1G  |  EAN/UPC: 5711783378624

Gratis
verzending
29,- excl. btw
35,09 incl. btw
Op voorraad (8)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP 1Gbit/s MM 850nm 550m Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP 1Gbit/s MM 850nm 550m

MicroOptics MO-UF-MM-1G, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, 550 m, 850 nm, 1 stuk(s)