€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310Tx/1550Rx, 0-20km, DDMI Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-GLC-FE-100BX-U10  |  EAN/UPC: 5712505402269

Gratis
verzending
42,- excl. btw
50,82 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
maandag 24 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

maandag 24 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310Tx/1550Rx, 0-20km, DDMI Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310Tx/1550Rx, 0-20km, DDMI

MicroOptics MO-GLC-FE-100BX-U10, Vezel-optiek, 155 Mbit/s, SFP, BX, LC, 9/125 µm

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.