€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM 1310nm, 2km, DDMI Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-GLC-FE-100FX  |  EAN/UPC: 5712505785690

Gratis
verzending
43,- excl. btw
52,03 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
woensdag 12 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

woensdag 12 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM 1310nm, 2km, DDMI Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP, 155Mb/s, LC, MM 1310nm, 2km, DDMI

MicroOptics MO-GLC-FE-100FX, Vezel-optiek, 155 Mbit/s, SFP, FX, LC, 2000 m

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.