€ 0
Winkelwagen

MicroOptics SFP 155MB/s Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-CDL10JD120B  |  EAN/UPC: 5712505254387

Gratis
verzending
43,- excl. btw
52,03 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 25 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 25 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics SFP 155MB/s Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI

MicroOptics SFP 155MB/s, Vezel-optiek, 155 Mbit/s, SFP, LC, 10000 m, 1310 nm