€ 0
Winkelwagen

MicroOptics QSFP, 40Gb/s, MTP/MPO, MM 850nm, 100m, DDMI Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-CDM01JG325A  |  EAN/UPC: 5706998286185

Gratis
verzending
127,- excl. btw
153,67 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics QSFP, 40Gb/s, MTP/MPO, MM 850nm, 100m, DDMI Netwerk tranceiver module kenmerken

QSFP, 40Gb/s, MTP/MPO, MM 850nm, 100m, DDMI

MicroOptics MO-CDM01JG325A, Vezel-optiek