• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • MicroOptics netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1270-1330nm, 10km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-XFP-XXXX-10)
      MicroOptics MO-CWDM-XFP-XXXX-10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    477,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X140, 40G, QSFP, MPO, SR4, XCVR Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2239)
      MicroOptics MO-SFP2239. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, SFP transceiver standard: SR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    497,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1310nm, 10km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CDS10J8173A)
      MicroOptics MO-CDS10J8173A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    507,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-C-SFP-10G-C53-40 Netwerk tranceiver module
    (MO-C-SFP-10G-C53-40)
      MicroOptics MO-C-SFP-10G-C53-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-QSFP-40G-LR4L Netwerk tranceiver module
    (MO-QSFP-40G-LR4L)
      MicroOptics MO-QSFP-40G-LR4L. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-QSFP-40G-SR-BD Netwerk tranceiver module
    (MO-QSFP-40G-SR-BD)
      MicroOptics MO-QSFP-40G-SR-BD. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-SFP10G-XX.XX-80)
      MicroOptics SFP+, 10Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    674,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-XFP-10GER-OC192IR)
      MicroOptics MO-XFP-10GER-OC192IR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    692,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL40JD121A)
      MicroOptics MO-CDL40JD121A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    692,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-SRX-SFP-10GE-ER)
      MicroOptics MO-SRX-SFP-10GE-ER. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    715,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-P-SFP-10G-ZR Netwerk tranceiver module
    (MO-P-SFP-10G-ZR)
      MicroOptics MO-P-SFP-10G-ZR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    744,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-CDM03JH232A Netwerk tranceiver module
    (MO-CDM03JH232A)
      MicroOptics MO-CDM03JH232A. SFP transceiver type: Vezel-optiek
    796,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-SRX-XFP-10GE-ER)
      MicroOptics MO-SRX-XFP-10GE-ER. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CDS40J8438A)
      MicroOptics MO-CDS40J8438A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    866,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM XXXX.XX, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-XFP-XX.XX-40)
      MicroOptics MO-DWDM-XFP-XX.XX-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    894,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gbits, DWDM, 80km Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-SFP10G-45.32-80)
      MicroOptics MO-DWDM-SFP10G-45.32-80. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: DWDM
    918,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-10G-ZR)
      MicroOptics SFP+, 10Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    927,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-X2-10GB-ER)
      MicroOptics MO-X2-10GB-ER. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    944,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+ 10G SM 1310nm 10km Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-SM-10G-20)
      MicroOptics MO-UF-SM-10G-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    988,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-XENPAK-10GB-ER)
      MicroOptics MO-XENPAK-10GB-ER. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    993,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-SFP10G-XXXX-40)
      MicroOptics SFP+, 10Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    1.080,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-QSFP-100G-LR4 Netwerk tranceiver module
    (MO-QSFP-100G-LR4)
      MicroOptics MO-QSFP-100G-LR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Blauw
    1.091,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-SFP10G-XX.XX-40)
      MicroOptics SFP+, 10Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    1.105,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-XFP-10GZR-OC192LR)
      MicroOptics MO-XFP-10GZR-OC192LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    1.113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1470-1570nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-XFP-XXXX-40)
      MicroOptics MO-CWDM-XFP-XXXX-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    1.113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL80JD107A)
      MicroOptics MO-CDL80JD107A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    1.113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-XENPAK-1XGE-ER)
      MicroOptics MO-XENPAK-1XGE-ER. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.152,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1550nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-SRX-SFP-10GE-ZR)
      MicroOptics MO-SRX-SFP-10GE-ZR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.208,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CDS40J8176A)
      MicroOptics MO-CDS40J8176A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.226,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM 1470-1570nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-XFP-XXXX-80)
      MicroOptics MO-CWDM-XFP-XXXX-80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    1.290,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-407-BBVO Netwerk tranceiver module
    (MO-407-BBVO)
      MicroOptics MO-407-BBVO. Soort aansluiting: QSFP28, Maximaal bereik: 2000 m. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: Dell. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.298,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    MicroOptics XFP, 10Gb/s, LC, SM XXXX.XX, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-XFP-XX.XX-80)
      MicroOptics MO-DWDM-XFP-XX.XX-80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    1.299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1470-1610nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-XENPAK-XXXX-40)
      MicroOptics MO-CWDM-XENPAK-XXXX-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.596,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM XXXX.XX, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-X2-XX.XX-40)
      MicroOptics MO-DWDM-X2-XX.XX-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    1.596,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM XXXX.XX, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-XENPAK-XX.XX-40)
      MicroOptics MO-DWDM-XENPAK-XX.XX-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.596,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM 1470-1610nm, 40km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-X2-XXXX-40)
      MicroOptics MO-CWDM-X2-XXXX-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    1.596,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics HPE X130 10G SFP+ Netwerk tranceiver module
    (MO-JG915A)
      MicroOptics MO-JG915A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    1.700,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-X2-10GB-ZR)
      MicroOptics MO-X2-10GB-ZR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    1.790,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-XENPAK-10GB-ZR)
      MicroOptics MO-XENPAK-10GB-ZR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.790,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM 1470-1610nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-X2-XXXX-80)
      MicroOptics MO-CWDM-X2-XXXX-80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    1.840,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1470-1610nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CWDM-XENPAK-XXXX-80)
      MicroOptics MO-CWDM-XENPAK-XXXX-80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.840,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM XXXX.XX, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-XENPAK-XX.XX-80)
      MicroOptics MO-DWDM-XENPAK-XX.XX-80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    1.840,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics X2, 10Gb/s, SC, SM XXXX.XX, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-DWDM-X2-XX.XX-80)
      MicroOptics MO-DWDM-X2-XX.XX-80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    2.277,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics Xenpak, 10Gb/s, SC, SM 1550nm, 80km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-XENPAK-1XGE-ZR)
      MicroOptics MO-XENPAK-1XGE-ZR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK
    2.277,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics MO-C-S31123CDL20 Netwerk tranceiver module
    (MO-C-S31123CDL20)
      MicroOptics MO-C-S31123CDL20. Soort aansluiting: SFP, SFP-zendernorm: LX, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX
    53,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-G-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Netgear AGM731F, MO-SFP2199NG, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    54,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 10GBASE-LR SFP+ Netwerk tranceiver module
    (MO-P-S311X2-3CDL10)
      MicroOptics 10GBASE-LR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    224,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-SP31B33CDL10 Netwerk tranceiver module
    (MO-SP31B33CDL10)
      MicroOptics MO-SP31B33CDL10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA
    114,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder