• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • MicroOptics netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    MicroOptics 1.25Gb/s, SFP, LC MMF Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-SX-D)
      MicroOptics 1.25Gb / s, SFP, LC MMF
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2230DL)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Gewicht: 50 g
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 20 augustus 2020
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LH Netwerk tranceiver module
    (MO- SFP-1GLXLC)
      MicroOptics MO- SFP-1GLXLC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    45,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    MicroOptics 1.25Gbps SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2232IBM)
      MicroOptics 1.25Gbps SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    45,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000Base-SX Netwerk tranceiver module
    (MO-ENTE0006)
      MicroOptics 1000Base-SX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP-zendernorm: SX
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX Netwerk tranceiver module
    (MO-G-S311213IL20)
      MicroOptics 1000BASE-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 10GBASE-SR Netwerk tranceiver module
    (MO-0231A0A6)
      MicroOptics 10GBASE-SR. SFP transceiver type: Koper, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 300 m. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-BX10-U SMF 100% Cisco Compatible Netwerk tranceiver module
    (MO-C-B35121-3CL10)
      MicroOptics MO-C-B35121-3CL10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-EX-SFP-GE10KT13R15)
      MicroOptics SFP, 1.25Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LH Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-1GLXLC)
      MicroOptics MO-SFP-1GLXLC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 17 augustus 2020
    MicroOptics MO-SFP-1G-LH-RGD Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-1G-LH-RGD)
      MicroOptics MO-SFP-1G-LH-RGD. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    MicroOptics SFP 1310nm 10km Netwerk tranceiver module
    (MO-G-31123CDL10)
      MicroOptics SFP 1310nm 10km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP 155Mb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL20JD100A)
      MicroOptics SFP 155Mb / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-P-S311213CL10 Netwerk tranceiver module
    (MO-P-S311213CL10)
      MicroOptics MO-P-S311213CL10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    48,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM Netwerk tranceiver module
    (MO-AA1419048-E6)
      MicroOptics MO-AA1419048-E6. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 16 augustus 2020
    MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310Tx/1550Rx, 10km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL20JD101A)
      MicroOptics MO-CDL20JD101A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-MGB-LA43-10 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-LA43-10)
      MicroOptics MO-MGB-LA43-10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 10/100/1000Base-T Copper SFP CAT5, 100m Netwerk tranceiver module
    (MO-81Y1618)
      MicroOptics MO-81Y1618. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-L-ST1)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics GbE MultiMode 1310nm fiber 10km 1000LX Netwerk tranceiver module
    (MO-AT-SPLX10/1)
      MicroOptics MO-AT-SPLX10 / 1. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-F-ST1)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP, JD118B Netwerk tranceiver module
    (MO-MS100200D)
      MicroOptics MO-MS100200D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP-1000BaseT-C RJ45, 100m, 10/100/1000Mb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-GE-T)
      MicroOptics MO-SFP-GE-T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-T GBIC Netwerk tranceiver module
    (MO-N-GT1)
      MicroOptics 1000BASE-T GBIC. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC. Certificering: MSA
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP 1G Bidi pair, 30km Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-SM-1G-S-2)
      MicroOptics MO-UF-SM-1G-S-2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000Base-LX/LH Netwerk tranceiver module
    (MO-C-S5486)
      MicroOptics 1000Base-LX / LH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 17 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX Netwerk tranceiver module
    (MO-E1MG-LX-OM-T)
      MicroOptics 1000BASE-LX
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP 1.25Gb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-GLC-SX-MM-2K)
      MicroOptics SFP 1.25Gb / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    51,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-M-SFP-LX-LC)
      MicroOptics MO-M-SFP-LX-LC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 22 augustus 2020
    MicroOptics MO-GLC-FE-100LX Netwerk tranceiver module
    (MO-GLC-FE-100LX)
      MicroOptics MO-GLC-FE-100LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-J-S31121-3CL10)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 15 augustus 2020
    MicroOptics 1.25Gbps, GbE, SFP LC SX, 550m Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (MO-AFBR-5710PZ)
      MicroOptics MO-AFBR-5710PZ. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-ENTE0002)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver standard: LX
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-SFP-16 Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-16)
      MicroOptics MO-SFP-16. SFP transceiver type: Vezel-optiek
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-DGS-712 Netwerk tranceiver module
    (MO-DGS-712)
      MicroOptics MO-DGS-712. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: D-Link. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX 1310nm, FP, SM, 20km, 15dB Netwerk tranceiver module
    (MO-PAN-SFP-LX)
      MicroOptics MO-PAN-SFP-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 16 augustus 2020
    MicroOptics SFP, 1000Mb/s, RJ45, Copper, 100m Netwerk tranceiver module
    (MO-MA-SFP-1GB-TX)
      MicroOptics MO-MA-SFP-1GB-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 15 augustus 2020
    MicroOptics MO-SFP2192H Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2192H)
      MicroOptics MO-SFP2192H. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    53,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP, 155Mb/s, LC, MM 1310nm, 2km, DDMI Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-OC3-MM)
      MicroOptics MO-SFP-OC3-MM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000Base-SX Port Netwerk tranceiver module
    (MO-DEM312GT2)
      MicroOptics MO-DEM312GT2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP 1.25GB/s Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL10JD098B)
      MicroOptics SFP 1.25GB / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP, 320-2881-OEM, 100% DELL Compatible Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2173DL)
      MicroOptics MO-SFP2173DL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX 1310nm, FP, SM, 20km, 15dB Netwerk tranceiver module
    (MO-0231A563)
      MicroOptics MO-0231A563. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 16 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX 1310nm, FP, SM, 20km, 15dB Netwerk tranceiver module
    (MO-331-5309)
      MicroOptics MO-331-5309. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-E1MG-TX Netwerk tranceiver module
    (MO-E1MG-TX)
      MicroOptics MO-E1MG-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: Brocade. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-AGM734 Netwerk tranceiver module
    (MO-AGM734)
      MicroOptics MO-AGM734. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX 1310nm, FP, SM, 20km, 15dB Netwerk tranceiver module
    (MO-E1MG-LX)
      MicroOptics MO-E1MG-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX 1310nm, FP, SM, 20km, 15dB Netwerk tranceiver module
    (MO-SFPGE-19)
      MicroOptics MO-SFPGE-19. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-SX MMF 100% Cisco Compatible Netwerk tranceiver module
    (MO-C-S85123-3ILM)
      MicroOptics MO-C-S85123-3ILM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    55,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP+ SR 10Gb/s 850nm 300m Netwerk tranceiver module
    (MO-AA1403015-E6)
      MicroOptics MO-AA1403015-E6. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SR
    55,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SMF 1310nm 20km Netwerk tranceiver module
    (MO-AT-SPLX20/1)
      MicroOptics SMF 1310nm 20km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Maximaal bereik: 20000 m
    55,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2195H)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1.25Gb/s, SFP+, LC SMF Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-LX-20-D)
      MicroOptics MO-SFP-LX-20-D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SMC1GSFP-SX)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP Transceiver, 1000Base LX Netwerk tranceiver module
    (MO-AT10006-ID-R)
      MicroOptics MO-AT10006-ID-R. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX SMF, 1310nm LC 10KM 1.25Gb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-ENTE0010)
      MicroOptics MO-ENTE0010. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP 1.25Gb/s, BiDi Tx1550/ Netwerk tranceiver module
    (MO-S-3553LC20D)
      MicroOptics MO-S-3553LC20D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    57,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-T SFP 100m, RJ45 Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2139F)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP 100m, RJ45. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 1000BASE-LX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SMC1GSFP-LX)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver standard: LX
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 2.5Gbps SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2234HP)
      MicroOptics 2.5Gbps SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-SFP2242D Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2242D)
      MicroOptics MO-SFP2242D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 100 BASE-FX SFP, LC, 2km Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2226HP)
      MicroOptics MO-SFP2226HP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 14 augustus 2020
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-EX-SFP-GE10KT15R13)
      MicroOptics SFP, 1.25Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-SFP-OC12-MM Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-OC12-MM)
      MicroOptics MO-SFP-OC12-MM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 622 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics 100 BASE-FX SFP, LC/ 2km Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2225HP)
      MicroOptics MO-SFP2225HP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-A-OM622A182 Netwerk tranceiver module
    (MO-A-OM622A182)
      MicroOptics MO-A-OM622A182. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP+ 8G 850nm 150nm FC 150m Netwerk tranceiver module
    (MO-AJ716B)
      MicroOptics MO-AJ716B. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: FC
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 22 augustus 2020
    MicroOptics MO-EX-SFP-1GE-T Netwerk tranceiver module
    (MO-EX-SFP-1GE-T)
      MicroOptics MO-EX-SFP-1GE-T. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics SFP 1.25GB/s Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL40JD061A)
      MicroOptics SFP 1.25GB / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 16 augustus 2020
    MicroOptics SFP+ Transceiver 8Gbps SW Netwerk tranceiver module
    (MO-98Y2182)
      MicroOptics MO-98Y2182. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SW
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    MicroOptics MO-A-SFP-10G-SR Netwerk tranceiver module
    (MO-A-SFP-10G-SR)
      MicroOptics MO-A-SFP-10G-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 17 augustus 2020
    MicroOptics SMF 1310nm 40km Netwerk tranceiver module
    (MO-AT-SPLX40/1)
      MicroOptics SMF 1310nm 40km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver standard: LX
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder