€ 0
Winkelwagen

MicroOptics 1.25Gb/s, SFP, LC MMF Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-SFP-SX-D  |  EAN/UPC: 5711045221736

Gratis
verzending
44,- excl. btw
53,24 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
vrijdag 28 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

vrijdag 28 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics 1.25Gb/s, SFP, LC MMF Netwerk tranceiver module kenmerken

1.25Gb/s, SFP, LC MMF **100% Zyxel Compatible**

MicroOptics 1.25Gb/s, SFP, LC MMF