• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    105,-excl. btw 127,05incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 19 juni 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 19 juni 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    MicroOptics MO-SFP+2191H netwerk tranceiver module

    MicroOptics 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC netwerk tranceiver module

    Productcode: MO-SFP+2191H   |  EAN/UPC: 5711045234118
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    MicroOptics 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC netwerk tranceiver module kenmerken

    MicroOptics MO-SFP+2191H. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC

    MicroOptics MO-SFP+2191H, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C

    Specificaties

    MicroOptics 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Prestatie
    Maximaal bereik 300 m
    Vezel-optische connector LC
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Garantie
    • 3 years
    Garantie
    • 3 years

    Specificaties

    MicroOptics 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Prestatie
    Maximaal bereik 300 m
    Vezel-optische connector LC
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 656950

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC
    MicroOptics
    MicroOptics
    127.05 EUR new
    MicroOptics MO-SFP+2191H. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    MicroOptics 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC netwerk tranceiver module MicroOptics 10G SFP, 850nm, 300m, Dual LC netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/microoptics/10g-sfp-850nm-300m-dual-lc-art-mo-sfp-plus-2191h-num-1183832/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder