€ 0
Winkelwagen

MicroOptics 100Base MM 1310nm 2km SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-L-S31013CXL2  |  EAN/UPC: 5711045482656

Gratis
verzending
39,- excl. btw
47,19 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
maandag 24 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

maandag 24 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics 100Base MM 1310nm 2km SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

100Base MM 1310nm 2km SFP

MicroOptics MO-L-S31013CXL2, Vezel-optiek, 100 Mbit/s, SFP, 2000 m, 1310 nm