€ 0
Winkelwagen

MicroOptics 100BASE-FX MMF 100% D-Link Compatible Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-D-S31011-3CLM  |  EAN/UPC: 5711045423369

Gratis
verzending
33,- excl. btw
39,93 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
vrijdag 28 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

vrijdag 28 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics 100BASE-FX MMF 100% D-Link Compatible Netwerk tranceiver module kenmerken

100BASE-FX MMF 100% D-Link Compatible

MicroOptics MO-D-S31011-3CLM, Vezel-optiek, 100 Mbit/s, SFP, LC, 2000 m, 1310 nm

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Garantie
  • 3 Years