€ 0
Winkelwagen

MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-J-S85123-3CLM  |  EAN/UPC: 5711045424519

Gratis
verzending
39,- excl. btw
47,19 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 25 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 25 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, LC, 850nm, 550m, Juniper Compatible

MicroOptics 1000BASE-SX SFP, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, SX, LC, 50/125,62.5/125 µm

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Garantie
  • 3 years