€ 0
Winkelwagen

MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-C-S85123-3CLM  |  EAN/UPC: 5711045396571

Gratis
verzending
48,- excl. btw
58,08 incl. btw
Op voorraad (40)
Levertijd:
3-5 werkdagen
Gratis Verzending!
1 review

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, LC, 850nm, 550m, Cisco Compatible

MicroOptics 1000BASE-SX SFP, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, SX

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.