€ 0
Winkelwagen

MicroOptics 1000BASE-LX SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: MO-3C-S31121-3CL10  |  EAN/UPC: 5711045390715

Gratis
verzending
43,- excl. btw
52,03 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
vrijdag 28 augustus 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

vrijdag 28 augustus 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

MicroOptics 1000BASE-LX SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

1000BASE-LX SFP transceiver module, SMF, 1.25Gbps, 10km, LC

MicroOptics 1000BASE-LX SFP, Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LX, LC, 9/125 µm

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Garantie
  • 3 years