• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • MicroOptics netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    MicroOptics 10Gb/s SFP+ Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP+2141I)
      MicroOptics 10Gb / s SFP+. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s, Interface type: SFP+
    82,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 100m FX 1310nm Netwerk tranceiver module
    (MO-J9054C)
      MicroOptics MO-J9054C. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: FX, Maximaal bereik: 100 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000base SM 1310nm 10km Netwerk tranceiver module
    (MO-L-S31123CXL10)
      MicroOptics MO-L-S31123CXL10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    46,- excl. btw
    Voorraad: 55
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 8GB/s Netwerk tranceiver module
    (MO-45W0501)
      MicroOptics SFP 8GB / s. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP-zendernorm: SW. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    475,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 10GBASE-LR SFP+ Netwerk tranceiver module
    (MO-C-S311X2-3CDL10)
      MicroOptics 10GBASE-LR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    145,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MGB-SX2 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-SX2)
      MicroOptics MO-MGB-SX2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MGB-SX2
    26,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-MGB-SX Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-SX)
      MicroOptics MO-MGB-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    26,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MFB-FX Netwerk tranceiver module
    (MO-MFB-FX)
      MicroOptics MO-MFB-FX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MFB-FX
    27,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Planet MGB-LA10 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-LA10)
      MicroOptics MO-MGB-LA10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MGB-LA10
    27,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-LX Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (MO-MGB-LX)
      MicroOptics 1000BASE-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet. Breedte: 107 mm, Diepte: 65 mm, Hoogte: 23 mm
    27,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-MFB-TF20 Netwerk tranceiver module
    (MO-MFB-TF20)
      MicroOptics MO-MFB-TF20. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Grijs. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    28,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-UF-MM-1G Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-MM-1G)
      MicroOptics MO-UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    29,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, DOM support, Dell 407-BBOO Netwerk tranceiver module - .....
    (MO-407-BBOO)
      MicroOptics MO-407-BBOO. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Dell. Breedte: 137 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 23 mm
    30,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MGB-TSX2 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-TSX2)
      MicroOptics MO-MGB-TSX2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MGB-TSX2
    30,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Compatible with Planet MFB-FA20 Netwerk tranceiver module
    (MO-MFB-FA20)
      MicroOptics MO-MFB-FA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MFB-FA20
    30,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP SFP-GE-S Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2216CS)
      MicroOptics MO-SFP2216CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC. Compatibele producten: Cisco CATALYST
    30,- excl. btw
    Voorraad: 49
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-407-BBOU Netwerk tranceiver module
    (MO-407-BBOU)
      MicroOptics MO-407-BBOU. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    31,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 20 km, LC, Planet MGB-TLX Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (MO-MGB-TLX)
      MicroOptics MO-MGB-TLX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet. Breedte: 106 mm, Diepte: 65 mm, Hoogte: 23 mm
    31,- excl. btw
    Voorraad: 27
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 2 km, LC, Compatible with Planet MFB-TFX Netwerk tranceiver module
    (MO-MFB-TFX)
      MicroOptics MO-MFB-TFX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MFB-TFX
    31,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-C-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco GLC-SX-MM, GLC-SX-MMD, GLC-SX-MM=, MO-SFP2132CS Cisco..., Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    31,- excl. btw
    Voorraad: 49
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Planet MGB-TLA10 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-TLA10)
      MicroOptics MO-MGB-TLA10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MGB-TLA10
    32,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1000BASE-SX 850nm 550m **100% Dell Compatible** Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2240)
      MicroOptics MO-SFP2240. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: Dell 407-BBOR, GF76J, 407-10933. Breedte: 121 mm, Diepte: 106 mm, Hoogte: 23 mm
    32,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP, JD118B Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2192H)
      MicroOptics MO-SFP2192H. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    32,- excl. btw
    Voorraad: 56
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, MMF, 550m, LC, Dell 407-BBOR Netwerk tranceiver module
    (MO-407-BBOR)
      MicroOptics MO-407-BBOR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: Dell 407-BBOR. Breedte: 125 mm, Diepte: 106 mm, Hoogte: 23 mm
    34,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1G Copper RJ45 100m Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-RJ45-1G)
      MicroOptics MO-UF-RJ45-1G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-P-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP / Compaq J4858A, J4858C, J4858-61201, MO-SFP2134H, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    34,- excl. btw
    Voorraad: 56
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1000Base-LX SMF Netwerk tranceiver module
    (MO-P-S311213CL10)
      MicroOptics MO-P-S311213CL10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    35,- excl. btw
    Voorraad: 92
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 10km SM Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2142H)
      MicroOptics SFP 10km SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    36,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 10GBASE-SR Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP+2199D)
      MicroOptics 10GBASE-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    37,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25Gb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-EX-SFP-1GE-SX)
      MicroOptics SFP 1.25Gb / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    38,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-SFP2242D Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2242D)
      MicroOptics MO-SFP2242D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    38,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-UF-MM-10G Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MO-UF-MM-10G)
      MicroOptics MO-UF-MM-10G. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Maximaal bereik: 300 m. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: Ubiquiti Networks. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    38,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 10 km, LC, Compatible with Planet MGB-TLB10 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-TLB10)
      MicroOptics MO-MGB-TLB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MGB-TLB10
    39,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300m, LC, Dell 407-BBOJ Netwerk tranceiver module
    (MO-407-BBOJ)
      MicroOptics MO-407-BBOJ. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: Dell T42GJ, 407-BBOJ. Breedte: 131 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 23 mm
    40,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 10GBASE-SR Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP+2193D)
      MicroOptics 10GBASE-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    42,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1G Bidi pair, 30km Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-SM-1G-S-2)
      MicroOptics MO-UF-SM-1G-S-2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    43,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-L-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Linksys / Cisco MGB-SX1, MGBSX1, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    43,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2230DL)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Gewicht: 50 g
    44,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LH Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-1GLXLC)
      MicroOptics MO-SFP-1GLXLC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25Gb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-GLC-SX-MM-2K)
      MicroOptics SFP 1.25Gb / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    51,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-P-ST1)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    51,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-C-ST1)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    53,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, SMF, 80 km, LC, Compatible with Planet MGB-L80 Netwerk tranceiver module
    (MO-MGB-L80)
      MicroOptics MO-MGB-L80. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet, Compatibele producten: MGB-L80
    53,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10 Gbps Shortrange Transceiver, MMF, 300 m, LC, Compatible with HPE Blade system c-Class .....
    (MO-CDLB456096-001)
      MicroOptics MO-CDLB456096-001. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: HP, Compatibele producten: HPE Blade system 456096-001. Breedte: 107 mm, Diepte: 66 mm, Hoogte: 23 mm
    54,- excl. btw
    Voorraad: 48
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 10GBASE-LR Netwerk tranceiver module
    (MO-MTB-LR)
      MicroOptics 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: Planet. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    57,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 8G 850nm 150nm FC 150m Netwerk tranceiver module
    (MO-AJ716B)
      MicroOptics MO-AJ716B. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: FC
    60,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10km LR 1310nm Netwerk tranceiver module
    (MO-407-10941)
      MicroOptics SFP+ 10km LR 1310nm. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: LR
    62,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25 Gbps, RJ-45 Copper, 100 m, Dell 407-BBOS Netwerk tranceiver module - Wit
    (MO-407-BBOS)
      MicroOptics MO-407-BBOS. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Wit, Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Dell. Breedte: 141 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 23 mm
    67,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25GB/s Netwerk tranceiver module
    (MO-GLC-BX10-D)
      MicroOptics SFP 1.25GB / s. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    68,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25Gb/s BX-D Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL10J9142B)
      MicroOptics SFP 1.25Gb / s BX-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    69,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP, 10/100/1000, RJ45, Copper Netwerk tranceiver module
    (MO-GLC-T-10/100/1000)
      MicroOptics MO-GLC-T-10 / 100 / 1000. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    69,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25Gb/s LC SM Netwerk tranceiver module
    (MO-GLC-ZX-SMD)
      MicroOptics SFP 1.25Gb / s LC SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    72,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10 Gbps, SMF, 10 km, LC, 407-BBOP Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (MO-407-BBOP)
      MicroOptics MO-407-BBOP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Dell. Breedte: 110 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 23 mm
    75,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-AXM762 Netwerk tranceiver module
    (MO-AXM762)
      MicroOptics MO-AXM762. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: NETGEAR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    75,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics X124 SFP 1000Base-SX JD493A-OE, 100% HP compatible Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP2171H)
      MicroOptics MO-SFP2171H. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    75,- excl. btw
    Voorraad: 56
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 1000BASE-ZX SFP Netwerk tranceiver module
    (MO-P-S55122-3CL80)
      MicroOptics 1000BASE-ZX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    78,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10G SM 1310nm, 10 km Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-SM-10G)
      MicroOptics MO-UF-SM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    86,- excl. btw
    Voorraad: 50
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10Gb/s Netwerk tranceiver module
    (MO-CDLB2455883B21)
      MicroOptics SFP+ 10Gb / s. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SR
    86,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics 10GBASE-SR SFP+ Netwerk tranceiver module
    (MO-CS851X3-3CDLM)
      MicroOptics 10GBASE-SR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    98,- excl. btw
    Voorraad: 112
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10G LR 1310nm, 10 km Netwerk tranceiver module
    (MO-CDL10455886-B21)
      MicroOptics MO-CDL10455886-B21. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    104,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-813874-B21 Netwerk tranceiver module
    (MO-813874-B21)
      MicroOptics MO-813874-B21. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: HP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    118,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-MTB-RJ Netwerk tranceiver module
    (MO-MTB-RJ)
      MicroOptics MO-MTB-RJ. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: Planet. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    122,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10Gb/s LC Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-10G-LRM)
      MicroOptics SFP+ 10Gb / s LC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    122,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ Tx1270/Rx1330, SMF, 60km Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MO-MTB-TLA60)
      MicroOptics MO-MTB-TLA60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Maximaal bereik: 1330 m. Kleur van het product: Metallic, Land van herkomst: China, Merkcompatibiliteit: Planet. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 126 mm, Diepte verpakking: 70 mm
    141,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10 Gbps, RJ-45 Copper, 30m, Dell 407-BBWL Netwerk tranceiver module
    (MO-407-BBWL)
      MicroOptics MO-407-BBWL. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 107 mm, Diepte: 64 mm, Hoogte: 24 mm
    143,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+ 10G Copper, RJ45 Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-10G-T)
      MicroOptics MO-SFP-10G-T. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    144,- excl. btw
    Voorraad: 26
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-QSFP-100G-SR4 Netwerk tranceiver module
    (MO-QSFP-100G-SR4)
      MicroOptics MO-QSFP-100G-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Grijs
    210,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-UF-MM-1G-20 Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-MM-1G-20)
      MicroOptics MO-UF-MM-1G-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    230,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP 1.25Gbit/s SM 1310/1550nm 3km Netwerk tranceiver module
    (MO-UF-SM-1G-S-20)
      MicroOptics MO-UF-SM-1G-S-20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    281,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-407-BBWV Netwerk tranceiver module
    (MO-407-BBWV)
      MicroOptics MO-407-BBWV. Soort aansluiting: QSFP28, Vezel-optische connector: MPO, SFP-zendernorm: SR4. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Merkcompatibiliteit: Dell. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    283,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics SFP+, 10Gb/s, LC, SM Netwerk tranceiver module
    (MO-SFP-10G-ER)
      MicroOptics SFP+, 10Gb / s, LC, SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    347,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    MicroOptics MO-C-S31123CDL20 Netwerk tranceiver module
    (MO-C-S31123CDL20)
      MicroOptics MO-C-S31123CDL20. Soort aansluiting: SFP, SFP-zendernorm: LX, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX
    53,- excl. btw
    Voorraad: 75
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder