• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Microconnect netwerk transceiver modules

    Microconnect Media Converter RJ45-STP/ST, 1310nm/2km, Fast Ethernet Netwerk tranceiver module
    (MCST2000)
      Microconnect MCST2000. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, SFP transceiver standard: FX,TX. Breedte: 115,6 mm, Diepte: 70,5 mm, Hoogte: 26 mm
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Microconnect Media Converter RJ45-STP/SC, 1310nm/10km, FastEthernet, SM Netwerk tranceiver module
    (MCSC10000)
      Microconnect MCSC10000. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, SFP transceiver standard: FX,TX. Breedte: 115,6 mm, Diepte: 70,5 mm, Hoogte: 26 mm
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Microconnect Media Converter RJ45-STP/SC, 1310nm/2km, FastEthernet Netwerk tranceiver module
    (MCSC2000)
      Microconnect MCSC2000. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, SFP transceiver standard: FX,TX. Breedte: 115,6 mm, Diepte: 70,5 mm, Hoogte: 26 mm
    74,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder