• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Mellanox Technologies netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Mellanox Technologies MC3208411-T Netwerk tranceiver module
    (MC3208411-T)
      Mellanox Technologies MC3208411-T. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    131,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MC3208011-SX Netwerk tranceiver module
    (MC3208011-SX)
      Mellanox Technologies MC3208011-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    67,- excl. btw
    Voorraad: 76
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MMA1B00-B150D Netwerk tranceiver module
    (MMA1B00-B150D)
      Mellanox Technologies MMA1B00-B150D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Ingangsspanning: 3.6 V. Breedte: 18,3 mm, Diepte: 118 mm, Hoogte: 8,5 mm
    295,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 november 2021
    Mellanox Technologies MMA2L20-AR Netwerk tranceiver module
    (MMA2L20-AR)
      Mellanox Technologies MMA2L20-AR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP28, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver
    458,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Mellanox Technologies MC2210411-SR4E Netwerk tranceiver module - Bruin, Metallic
    (MC2210411-SR4E)
      Mellanox Technologies MC2210411-SR4E. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Bruin, Metallic. Ingangsspanning: 3.6 V. Breedte: 18,3 mm, Diepte: 118 mm, Hoogte: 8,5 mm
    495,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 15 oktober 2021
    Mellanox Technologies MMA1B00-E100 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MMA1B00-E100)
      Mellanox Technologies MMA1B00-E100. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Metallic. Ingangsspanning: 4 V. Breedte: 18,3 mm, Diepte: 118 mm, Hoogte: 8,5 mm
    743,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 september 2021
    Mellanox Technologies 200 Gbit/s, 100m, 850 nm, 3.6V Netwerk tranceiver module - Aluminium,Beige
    (MMA1T00-VS)
      Mellanox Technologies MMA1T00-VS. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200000 Mbit / s, Vezel-optische connector: MPO12,QSFP56. Kleur van het product: Aluminium, Beige. Ingangsspanning: 3.6 V. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 121,9 mm, Hoogte: 11,8 mm
    880,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 november 2021
    Mellanox Technologies MMS1C10-CM Netwerk tranceiver module
    (MMS1C10-CM)
      Mellanox Technologies MMS1C10-CM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Blauw, Grijs. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 1 A, Typisch stroomverbruik: 3,47 W. Diepte: 124,6 mm
    1.125,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 4 januari 2022
    Mellanox Technologies MMA1L30-CM Netwerk tranceiver module
    (MMA1L30-CM)
      Mellanox Technologies MMA1L30-CM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Groen, Metallic. Ingangsspanning: 3.6 V, Maximaal voltage: 20 V, Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Breedte: 18 mm, Diepte: 122,8 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.451,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder