• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Matrox netwerk transceiver modules

    Matrox XTO3-SFPMM MULTI MODE Netwerk tranceiver module
    (XTO3-SFPMM)
      Matrox XTO3-SFPMM MULTI MODE. Soort aansluiting: SFP
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Matrox Extio 3 single-mode SFP optical transceiver Netwerk transceiver modules
    (XTO3-SFPSM)
      Extio 3 single-mode SFP optical transceiver
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Matrox f/ Extio F2208 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (XTO2-2SMTXF)
      Matrox XTO2-2SMTXF. Maximaal bereik: 1000 m. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Matrox Extio F2208
    715,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder