• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    809,-excl. btw 978,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 28 september 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 28 september 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Linksys LACXGLR netwerk tranceiver module

    Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max

    Productcode: LACXGLR  |  EAN/UPC: 0745883669615
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max kenmerken

    Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.

    Linksys LACXGLR, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, 1310 nm, Single-mode, 10000 m

    Garantie
    • 5 jaar

    Specificaties

    Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Energie
    Ingangsspanning 3.3 V
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    SFP transceiver type LR
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Soort kabel Single-mode
    Golflengte 1310 nm
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max
    Linksys
    Linksys
    978.89 EUR new
    Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.
    Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/linksys/sfp-plus-10-gbe-1310-nm-smf-10km-max-art-lacxglr-num-4451633/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder