• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    85,-excl. btw 102,85incl. btw
    Op voorraad (9)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Linksys LACGSX netwerk tranceiver module

    Linksys netwerk tranceiver module: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m

    Productcode: LACGSX  |  EAN/UPC: 0745883667468
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Linksys netwerk tranceiver module: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m kenmerken

    1000base - SX, 850nm, MMF, 500m

    Linksys LACGSX, SFP, SX, Multi-mode, 0 - 70 °C

    Groter Ethernet-bereik zonder verlies van prestaties of betrouwbaarheid.

    Garantie
    • 5 Years

    Specificaties

    Linksys netwerk tranceiver module: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Energie
    Ingangsspanning 3.3 V
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Fibre channel-poorten 1
    SFP transceiver type SX
    Prestatie
    Plug and play Ja
    Golflengte 850 nm
    Soort kabel Multi-mode
    Hot-swap Ja
    Maximaal bereik 500 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    Linksys
    Linksys
    102.85 EUR new
    1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    Linksys netwerk tranceiver module: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m Linksys netwerk tranceiver module: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/linksys/1000base-sx-850nm-mmf-500m-art-lacgsx-num-4451631/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder