• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    419,-excl. btw 506,99incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 18 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 18 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 551084 netwerk tranceiver module

    LevelOne netwerk tranceiver module: XFP-5901

    Productcode: 551084  |  EAN/UPC: 4015867154717
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne netwerk tranceiver module: XFP-5901 kenmerken

    XFP-5901

    LevelOne XFP-5901, XFP, LC, IEEE 802.3ae, 0 - 70 °C, Class 1 EN 60825-1 CE, FCC, -40 - 85 °C

    Hot Pluggable
    XFI Electrical interface
    Operating case temperature: -5°C ~75°C
    Optical interface compliant to IEEE802.3ae
    850nm VCSEL transmitter, PIN photo-detector
    All-metal housing for superior EMI performance
    Advanced firmware allow customer system encryption information to be stored in transceiver
    No reference clock needed
    Low power consumption
    RoHS compliant

    Specificaties

    LevelOne netwerk tranceiver module: XFP-5901 specificaties
    Certificaten
    Certificering Class 1 EN 60825-1
    CE, FCC
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Stroom (max.) 0.18 A
    Spanning 3.3 V
    Maximaal voltage 3.6 V
    Gewicht en omvang
    Gewicht 35 g
    Hoogte 14 mm
    Diepte 78 mm
    Breedte 22.15 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Kenmerken
    RX sensitiviteit -11.1 dB
    Netwerk
    Soort aansluiting XFP
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Golflengte 850 nm
    Land van herkomst China
    Soort kabel Multi-mode
    Hot-swap Ja
    Auto MDI/MDI-X Nee
    Link budget 4.6 dB
    Maximaal bereik 300 m
    Tx vermogen (min) -6.5 dBmW
    Tx vermogen (max) -1 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    XFP-5901
    LevelOne
    LevelOne
    506.99 EUR new
    XFP-5901
    LevelOne netwerk tranceiver module: XFP-5901 LevelOne netwerk tranceiver module: XFP-5901
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/levelone/xfp-5901-art-551084-num-1701445/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder