• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    75,-excl. btw 90,75incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 24 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 24 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 551090 netwerk tranceiver module

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-9221

    Productcode: 551090  |  EAN/UPC: 4015867154779
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-9221 kenmerken

    LevelOne SFP-9221 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 10km, T1310/R1550nm

    LevelOne SFP-9221, SFP, LC, IEEE 802.3z, 0 - 70 °C, CE, FCC, -40 - 85 °C

    1310nm FP LD
    Multi Data Rate: 125M to 1.25Gbps, NRZ
    Single +3.3V Power Supply
    AC/AC Differential Electrical Interface
    RoHS Compliant and Lead-free
    Compliant with Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP)
    Single LC Connector
    Compliance with specifications for IEEE802.3z Gigabit Ethernet at 1.25Gbps
    Compliance with ANSI specifications for Fiber Channel applications at 1.06bps
    Eye Safety Designed to meet LASER Class 1 comply with EN60825-1

    Specificaties

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-9221 specificaties
    Certificaten
    Certificering CE, FCC
    Veiligheid EN 60825-1
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Spanning 6 V
    Output current 0.3 A
    Ingangsspanning 3.3 V
    Gewicht en omvang
    Gewicht 20 g
    Hoogte 8.95 mm
    Diepte 56.6 mm
    Breedte 13.7 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Soort kabel Single-mode
    Hot-swap Ja
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    Tx vermogen (min) -9 dBmW
    Tx vermogen (max) -3 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-3001
      LevelOne SFP-3001. Soort aansluiting:
      SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250
      Mbit/s, Vezel-optische connector: LC.
      Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850
      nm, Soort kabel: Multi-mode.
      Ingangsspanning: 3.3, Spanning: 6 V,
      Output...
    48,- excl. btw
    58,08 incl.btw
    Voorraad 1
    LevelOne netwerk tranceiver module: 1.25G MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm
      LevelOne SFP-3111. Soort aansluiting:
      SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250
      Mbit/s, Vezel-optische connector: LC.
      Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte:
      1310 nm, Soort kabel: Multi-mode.
      Ingangsspanning: 3.3, Spanning: 6 V,
      Output...
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-4200
      LevelOne SFP-4200. Soort aansluiting:
      SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250
      Mbit/s, Vezel-optische connector: LC.
      Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850
      nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte:
      1,4 cm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 5,66...
    54,- excl. btw
    65,34 incl.btw
    LevelOne switch: GEU-0521 - Grijs
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    57,- excl. btw
    68,97 incl.btw
    Voorraad 53

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP-9221
    LevelOne
    LevelOne
    90.75 EUR new
    LevelOne SFP-9221 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 10km, T1310/R1550nm
    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-9221 LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-9221
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/levelone/sfp-9221-art-551090-num-3507829/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder