• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    85,-excl. btw 102,85incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 9 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 9 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 551086 netwerk tranceiver module

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-7321

    Productcode: 551086  |  EAN/UPC: 4015867154731
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-7321 kenmerken

    SFP-7321

    LevelOne SFP-7321, SFP, LC, IEEE 802.3ah, 0 - 70 °C, CE, FCC, -40 - 85 °C

    1310nm FP LD
    Data Rate: 125~155Mbps, NRZ
    Single +3.3V Power Supply
    RoHS Compliant and Lead-free
    AC/AC Differential Electrical Interface
    Compliant with Multi-Source Agreement(MSA)
    Compliant with SFF-8472 Digital Diagnostic Monitoring Interface
    Single LC Connector
    Compliance with specifications for IEEE802.3ah 100BASE-BX10-U
    Compliance with FDDI PMD Standard
    Compliance with ATM Standard

    Specificaties

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-7321 specificaties
    Certificaten
    Certificering CE, FCC
    Veiligheid EN 60825-1
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Spanning 6 V
    Output current 0.3 A
    Ingangsspanning 3.3 V
    Gewicht en omvang
    Gewicht 20 g
    Hoogte 8.95 mm
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.7 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP
    Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ah
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Soort kabel Single-mode
    Hot-swap Ja
    Maximaal bereik 20 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    Tx vermogen (min) -14 dBmW
    Tx vermogen (max) -8 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP-7321
    LevelOne
    LevelOne
    102.85 EUR new
    SFP-7321
    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-7321 LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-7321
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/levelone/sfp-7321-art-551086-num-1701446/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder