• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    185,-excl. btw 223,85incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 25 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 25 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 551103 netwerk tranceiver module

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-6101

    Productcode: 551103  |  EAN/UPC: 4015867180594
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-6101 kenmerken

    SFP-6101

    LevelOne SFP-6101, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 0 - 70 °C, CE, FCC, -40 - 85 °C

    Hoge kwaliteit 10Gbase korte afstand SFP-Plus ontvanger/zender
    Voldoet aan SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) om te werken in apparaten die compatibel zijn met MSA
    Supports Digital Optical Monitoring (DOM) en Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) voor eenvoudige statuscontrole
    Hot-swappable levert non-stop service
    Met duplex LC-connector
    Werkingstemperatuur: 0°C ~ 70°C

    Specificaties

    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-6101 specificaties
    Certificaten
    Certificering CE, FCC
    Veiligheid EN 60825-1
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Spanning 3.6 V
    Output current 0.18 A
    Ingangsspanning 3.3 V
    Gewicht en omvang
    Gewicht 20 g
    Hoogte 8.95 mm
    Gewicht verpakking 50 g
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.7 mm
    Hoogte verpakking 49 mm
    Breedte verpakking 126 mm
    Diepte verpakking 73 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP+
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Golflengte 850 nm
    Soort kabel Multi-mode
    Hot-swap Ja
    Duplex systeem Volledig
    Maximaal bereik 300 m
    Tx vermogen (min) -6.5 dBmW
    Tx vermogen (max) -1 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP-6101
    LevelOne
    LevelOne
    223.85 EUR new
    SFP-6101
    LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-6101 LevelOne netwerk tranceiver module: SFP-6101
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/levelone/sfp-6101-art-551103-num-1701451/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder