• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    379,-excl. btw 458,59incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 5 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 5 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 551082 netwerk tranceiver module

    LevelOne netwerk tranceiver module: 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm

    Productcode: 551082  |  EAN/UPC: 4015867154694
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne netwerk tranceiver module: 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm kenmerken

    1.25G Single-mode SFP Transceiver (120km)

    LevelOne SFP-3711, 1250 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3z, 1550 nm, Single-mode

    - 1550nm DFB LD
    - APD Receiver
    - Data Rate: 1.25Gbps, NRZ
    - Single +3.3V Power Supply
    - RoHS Compliant and Lead-free
    - AC/AC Differential Electrical Interface
    - Compliant with Multi-Source Agreement (MSA)
    - Small Form Factor Pluggable (SFP)
    - Duplex LC Connector
    - Compliance with specifications for IEEE-802.3z Gigabit Ethernet at 1.25Gbps
    - Compliance with ANSI specifications for Fiber Channel applications at 1.06bps
    - No configuration or installation software required
    - Eye Safety Designed to meet LASER Class 1 comply with EN60825-1

    Specificaties

    LevelOne netwerk tranceiver module: 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Veiligheid EN 60825-1
    Certificering CE, FCC
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Ingangsspanning 3.3 V
    Output current 0.3 A
    Spanning 6 V
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Gewicht 20 g
    Breedte 13.7 mm
    Hoogte 8.95 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 120000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    Tx vermogen (max) 5 dBmW
    Soort kabel Single-mode
    Golflengte 1550 nm
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja
    Duplex systeem Volledig

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm
    LevelOne
    LevelOne
    458.59 EUR new
    1.25G Single-mode SFP Transceiver (120km)
    LevelOne netwerk tranceiver module: 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm LevelOne netwerk tranceiver module: 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/levelone/sfp-3711-art-551082-num-5301719/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder