• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • LevelOne netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode SFP Transceiver, 10km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551071)
      LevelOne GVT-0301. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: Taiwan, Compatibele producten: GSW-2453 GVT-4000, Certificering: Class 1 Laser: EN60825-1 FDA 21: 1040.10, 1040.11. Ingangsspanning: 3.5 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,5 mm, Diepte: 55,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 70 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    65,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Multi-mode SFP Transceiver, 550m, 850nm Netwerk tranceiver module
    (570622)
      LevelOne GVT-0300. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: Taiwan, Compatibele producten: GSW-2453 GVT-4000, Certificering: Class 1 Laser: EN60825-1 FDA 21: 1040.10, 1040.11. Ingangsspanning: 3.5 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 8,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 155 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    41,- excl. btw
    Voorraad: 283
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne SFP-9221 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 10km, T1310/R1550nm Netwerk tranceiver module
    (SFP-9221)
      LevelOne SFP-9221 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 10km, T1310 / R1550nm
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne XFP-5211 10G SMF XFP Transceiver, 10km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (XFP-5211)
      LevelOne XFP-5211 10G SMF XFP Transceiver, 10km, 1310nm
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne XFP-5901 XFP-5901 10Gbase-SR/SW XFP Netwerk tranceiver module
    (XFP-5901)
      LevelOne XFP-5901 XFP-5901 10Gbase-SR / SW XFP
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 125Mbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 30km, 1310nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551119)
      LevelOne SFP-2230. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 125Mbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 100km, 1550nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver .....
    (551123)
      LevelOne SFP-2310. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    238,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 10km, 1310nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver .....
    (551106)
      LevelOne SFP-4210. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 10km, TX 1310nm / RX 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551090)
      LevelOne SFP-9221. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 76 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 125Mbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 20km, 1550nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551122)
      LevelOne SFP-2300. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 20km, TX 1550nm / RX 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551093)
      LevelOne SFP-9331. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    118,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 125Mbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 80km, 1310nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551121)
      LevelOne SFP-2280. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    157,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 20km, TX 1550nm / RX 1310nm, -40°C to 85°C .....
    (551112)
      LevelOne SFP-4340. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 40km, 1310nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver .....
    (551107)
      LevelOne SFP-4240. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    179,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 40km, TX 1550nm / RX 1310nm, -40°C to 85°C .....
    (551114)
      LevelOne SFP-4360. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    285,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 60km, TX 1310nm / RX 1550nm, -40°C to 85°C .....
    (551115)
      LevelOne SFP-4370. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm, Hoogte verpakking: 230 mm
    306,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 60km, TX 1550nm / RX 1310nm, -40°C to 85°C .....
    (551116)
      LevelOne SFP-4380. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    327,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Copper SFP Transceiver, 100m, RJ45 Netwerk tranceiver module
    (551083)
      LevelOne SFP-3841. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: China, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 4 V, Stroom (max.): 0,375 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm, Hoogte verpakking: 65 mm
    60,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 10km, TX 1550nm / RX 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551091)
      LevelOne SFP-9231. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    106,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 20km, TX 1310nm / RX 1550nm, -40°C to 85°C .....
    (551111)
      LevelOne SFP-4330. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 40km, TX 1550nm / RX 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551095)
      LevelOne SFP-9431. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    148,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode SFP Transceiver, 80km, 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551072)
      LevelOne GVT-0302. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Land van herkomst: Taiwan, Compatibele producten: GSW-2453 GVT-4000, Certificering: Class 1 Laser: EN60825-1 FDA 21: 1040.10, 1040.11. Ingangsspanning: 3.5 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 55,5 mm, Diepte: 13,5 mm, Hoogte: 11,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 153 mm, Diepte verpakking: 51 mm
    215,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 155Mbps Multi-mode SFP Transceiver, 2km, 850nm Netwerk tranceiver module
    (551074)
      LevelOne SFP-1101. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    43,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Multi-mode Industrial SFP Transceiver, 550m, 850nm, -20°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551105)
      LevelOne SFP-4200. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    50,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 125Mbps Multi-mode Industrial SFP Transceiver, 2km, 1310nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551118)
      LevelOne SFP-2200. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    54,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 155Mbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 40km, TX 1550nm / RX 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551089)
      LevelOne SFP-7431. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 51 mm
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 125Mbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 60km, 1310nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551120)
      LevelOne SFP-2260. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    95,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode SFP Transceiver, 80km, 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551098)
      LevelOne SFP-3611. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 300 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 10km, TX 1550nm / RX 1310nm, -40°C to 85°C .....
    (551110)
      LevelOne SFP-4320. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    141,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 10Gbps Single-mode SFP+ Transceiver, 40km, 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551125)
      LevelOne SFP-6141. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: EN 60825-1, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 3,6 V, Stroom (max.): 0,5 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    790,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Multi-mode SFP Transceiver, 500m, 850nm Netwerk tranceiver module
    (551078)
      LevelOne SFP-3001. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    36,- excl. btw
    Voorraad: 165
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 125Mbps Multi-mode Industrial SFP Transceiver, 2km, 850nm, -20°C to 85°C Netwerk tranceiver module
    (551117)
      LevelOne SFP-2100. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 155Mbps Single-mode SFP Transceiver, 20km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551075)
      LevelOne SFP-1311. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Land van herkomst: China, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    52,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 20km, TX 1310nm / RX 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551092)
      LevelOne SFP-9321. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 76 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Multi-mode SFP Transceiver, 2km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551079)
      LevelOne SFP-3111. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    81,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 40km, TX 1310nm / RX 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551094)
      LevelOne SFP-9421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 10Gbps Multi-mode XFP Transceiver, 300m, 850nm Netwerk tranceiver module
    (551084)
      LevelOne XFP-5901. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Land van herkomst: China, Certificering: Class 1 EN 60825-1 CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 3,6 V, Stroom (max.): 0,18 A. Breedte: 22,1 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 14 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 130 mm
    253,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode SFP Transceiver, 120km, 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551082)
      LevelOne SFP-3711. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    330,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 155Mbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 20km, TX 1550nm / RX 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551087)
      LevelOne SFP-7331. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 51 mm
    77,- excl. btw
    Voorraad: 108
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 155Mbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 40km, TX 1310nm / RX 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551088)
      LevelOne SFP-7421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 51 mm
    89,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 10Gbps Single-mode XFP Transceiver, 10km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551085)
      LevelOne XFP-5211. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 3,6 V, Stroom (max.): 0,33 A. Breedte: 22,1 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 14 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 130 mm
    221,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 155Mbps Single-mode SFP Transceiver, 40km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551077)
      LevelOne SFP-1411. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Land van herkomst: China, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 130 mm
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 155Mbps Single-mode BIDI SFP Transceiver, 20km, TX 1310nm / RX 1550nm Netwerk tranceiver module
    (551086)
      LevelOne SFP-7321. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,95 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 320 mm, Diepte verpakking: 365 mm
    77,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 10km, TX 1310nm / RX 1550nm, -40°C to 85°C .....
    (551109)
      LevelOne SFP-4310. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    100,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode BIDI Industrial SFP Transceiver, 40km, TX 1310nm / RX 1550nm, -40°C to 85°C .....
    (551113)
      LevelOne SFP-4350. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    263,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 10Gbps Single-mode SFP+ Transceiver, 10km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551104)
      LevelOne SFP-6121. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 3,6 V, Stroom (max.): 0,33 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    192,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 125Mbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 120km, 1550nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver .....
    (551124)
      LevelOne SFP-2320. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    253,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode Industrial SFP Transceiver, 70km, 1550nm, -40°C to 85°C Netwerk tranceiver .....
    (551108)
      LevelOne SFP-4270. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm
    232,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 12 april 2020
    LevelOne 10Gbps Multi-mode SFP+ Transceiver, 300m, 850nm Netwerk tranceiver module
    (551103)
      LevelOne SFP-6101. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 3,6 V, Stroom (max.): 0,18 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm
    75,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1.25Gbps Single-mode SFP Transceiver, 20km, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (551097)
      LevelOne SFP-3211. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm, Hoogte verpakking: 65 mm
    39,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder