€ 0,-
Winkelwagen

Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module

Productcode: 49Y4218  |  EAN/UPC: 0883436058926

1.237,- excl. btw
1.496,77 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module kenmerken

Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

Lenovo SFP+ SR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u