€ 0,-
Winkelwagen

Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module

Productcode: 46C3447  |  EAN/UPC: 2002052480005

73,- excl. btw
88,33 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module kenmerken

Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

Lenovo SFP+ SR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 300 m, 850 nm