• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    170,-excl. btw 205,70incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 29 oktober 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 29 oktober 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Lenovo 7G17A03537 netwerk tranceiver module

    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic

    Productcode: 7G17A03537   |  EAN/UPC: 0889488421763
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic kenmerken

    Lenovo 7G17A03537. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Metallic

    Lenovo 7G17A03537, Vezel-optiek, 25000 Mbit/s, SFP28, 100 m, 850 nm, Metallic

    Specificaties

    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic specificaties
    Kenmerken
    Kleur van het product Metallic
    Prestatie
    Maximaal bereik 100 m
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 25000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP28
    MPN & EAN
    MPN 7G17A03537
    EAN 0889488421763

    Specificaties

    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic specificaties
    Kenmerken
    Kleur van het product Metallic
    Prestatie
    Maximaal bereik 100 m
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 25000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP28
    MPN & EAN
    MPN 7G17A03537
    EAN 0889488421763

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 663930

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    25GBase-SR, SFP28, 850nm
    Lenovo
    Lenovo
    205.70 EUR new
    Lenovo 7G17A03537. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Metallic
    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/lenovo/lenovo-dcg-25gbase-sr-sfp28-transceiver-art-7g17a03537-num-10073809/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder