€ 0,-
Winkelwagen

Lenovo 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: 81Y1622  |  EAN/UPC: 0883436100540

166,- excl. btw
200,86 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Lenovo 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

Lenovo 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

Lenovo 1000BASE-SX SFP, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 850 nm