• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules

    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Lenovo netwerk tranceiver module: SFP+ SR
    73,-
    57,-
    (46C3447)
      Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    57,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
    (81Y1622)
      Lenovo 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    139,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo netwerk tranceiver module: 25GBase-SR, SFP28, 850nm - Metallic
    (7G17A03537)
      Lenovo 7G17A03537. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Metallic
    185,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb FC LW SFP 2-pack
    (00MJ105)
      Lenovo 8Gb FC LW SFP 2-pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    969,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: IBM BNT - SFP+ transceiver module - 10GBase-ER - SFP+ - up to 40 km - for BNT .....
    (90Y9415)
      Lenovo 90Y9415. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: ER
    3.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10G SW ISCSI SFP+
    (00WC087)
      Lenovo 10G SW ISCSI SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SW. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 april 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU49Y7982)
      Lenovo FRU49Y7982. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb/s SFP+
    (00WC088)
      Lenovo 8Gb / s SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    91,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 1G RJ45 ISCSI SFP+
    (00WC086)
      Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 16G FC SFP+
    (00WC089)
      Lenovo 16G FC SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: Lenovo Storage S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8GB, SFP+, SW
    (44X1974)
      Lenovo 44X1974. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 29 april 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Lenovo/Brocade 16Gb SFP+ Optical Transceiver
    bespaar
    302,71
    (88Y6393)
      Lenovo 88Y6393. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 16Gb, Sfp+
    (FRU88Y6396)
      Lenovo FRU88Y6396. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.419,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: IBM BNT - QSFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4 - up to 150 m - for BNT RackSwitch .....
    (49Y7884)
      Lenovo 49Y7884. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Maximaal bereik: 150 m
    1.869,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Optical Module, 10 Gb/s, f / ThinkServer
    (4XC0F28735)
      Lenovo 4XC0F28735. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo ThinkServer
    469,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: SFP+ SR
    (49Y4218)
      Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: IBM - SFP+ transceiver module - 10GBase-LR - up to 10 km
    (90Y9412)
      Lenovo 90Y9412. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: LR
    959,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU44T1362)
      Lenovo FRU44T1362. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, 10Gbe
    (FRU94Y5231)
      Lenovo FRU94Y5231. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    509,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU90Y5100)
      Lenovo FRU90Y5100. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    529,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, 10Gbe
    (FRU00AE049)
      Lenovo FRU00AE049. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    559,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10 Gb/s, 2 x SFP+, AnyFabric, f / ThinkServer
    (4XC0F28742)
      Lenovo 4XC0F28742. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    589,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp, 1Ge
    (FRU95Y0551)
      Lenovo FRU95Y0551. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: SFP+ LR
    (00D6180)
      Lenovo SFP+ LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+
    (FRU46M1811)
      Lenovo FRU46M1811. Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.759,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Dual Rate 1/10Gb, SX/SR, SFP+ - Metallic
    (00MY034)
      Lenovo 00MY034. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    78,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 4Gb Sfp
    (FRU39R6476)
      Lenovo 4Gb Sfp. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    245,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+
    (49Y4216)
      Lenovo 10GBASE-SR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb, Sfp+Sw
    (FRU44X1974)
      Lenovo FRU44X1974. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SW. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU00D9702)
      Lenovo FRU00D9702. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Optical Module, 10 Gb/s, f / ThinkServer
    (4XC0F28737)
      Lenovo 4XC0F28737. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo ThinkServer. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    999,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Optical Module, 40 Gb/s, f / ThinkServer
    (4XC0F28739)
      Lenovo 4XC0F28739. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo ThinkServer. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.699,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Qsfp+, 40Gbe
    (FRU95Y3461)
      Lenovo FRU95Y3461. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    3.389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, Lr 10G
    (FRU95Y0542)
      Lenovo FRU95Y0542. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: LR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    5.229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU00D9502)
      Lenovo FRU00D9502. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46.519,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb FC SW SFP 2-pack
    (00MJ103)
      Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    105,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: SFP+ Transceiver
    (81Y8297)
      Lenovo 81Y8297. Soort aansluiting: SFP+
    309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU00Y7731)
      Lenovo FRU00Y7731. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    519,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU90Y5099)
      Lenovo FRU90Y5099. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    799,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, Lwl
    (FRU95Y0548)
      Lenovo FRU95Y0548. Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.999,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder