• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules van Lenovo (31 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Lenovo netwerk tranceiver module: 16G FC SFP+
    (00WC089)
      Lenovo 16G FC SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo Storage S3200. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10G SW ISCSI SFP+
    (00WC087)
      Lenovo 10G SW ISCSI SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    249,- excl. btw
    301,29 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb/s SFP+
    (00WC088)
      Lenovo 8Gb / s SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200. Breedte: 1,34 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    88,- excl. btw
    106,48 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 1G RJ45 ISCSI SFP+
    (00WC086)
      Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper, Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb FC SW SFP 2-pack
    (00MJ103)
      Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SW. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Voorraad 19
    Lenovo netwerk tranceiver module: Optical Module, 40 Gb/s, f / ThinkServer
    2319,- excl. btw
    2805,99 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU00D9702)
      Lenovo FRU00D9702. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    519,09 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Optical Module, 10 Gb/s, f / ThinkServer
    819,- excl. btw
    990,99 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU90Y5099)
      Lenovo FRU90Y5099. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    899,- excl. btw
    1087,79 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: SFP+ SR
    (49Y4218)
      Lenovo SFP+ SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    1049,- excl. btw
    1269,29 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU00D9502)
      Lenovo FRU00D9502. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    52109,- excl. btw
    63051,89 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
    (81Y1622)
      Lenovo 1000BASE-SX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU49Y7982)
      Lenovo FRU49Y7982. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    275,- excl. btw
    332,75 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8GB, SFP+, SW
    (44X1974)
      Lenovo 44X1974. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10 Gb/s, 2 x SFP+, AnyFabric, f / ThinkServer
    (4XC0F28742)
      Lenovo 4XC0F28742. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SFP+
    499,- excl. btw
    603,79 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Optical Module, 10 Gb/s, f / ThinkServer
    (4XC0F28735)
      Lenovo 4XC0F28735. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo ThinkServer
    699,- excl. btw
    845,79 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU00Y7731)
      Lenovo FRU00Y7731. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    929,- excl. btw
    1124,09 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, 10Gbe
    (FRU00AE049)
      Lenovo FRU00AE049. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    619,- excl. btw
    748,99 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb FC LW SFP 2-pack
    (00MJ105)
      Lenovo 8Gb FC LW SFP 2-pack. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: LW. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    899,- excl. btw
    1087,79 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp, 1Ge
    (FRU95Y0551)
      Lenovo FRU95Y0551. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1019,- excl. btw
    1232,99 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 16Gb, Sfp+
    (FRU88Y6396)
      Lenovo FRU88Y6396. Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1579,- excl. btw
    1910,59 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, Lwl
    (FRU95Y0548)
      Lenovo FRU95Y0548. Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2209,- excl. btw
    2672,89 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+
    (FRU46M1811)
      Lenovo FRU46M1811. Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3089,- excl. btw
    3737,69 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Qsfp+, 40Gbe
    (FRU95Y3461)
      Lenovo FRU95Y3461. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    3599,- excl. btw
    4354,79 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: IBM BNT - SFP+ transceiver module - 10GBase-ER - SFP+ - up to 40 km - for BNT .....
    (90Y9415)
      Lenovo 90Y9415. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: ER. Maximaal bereik: 40000 m
    3839,- excl. btw
    4645,19 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 4Gb Sfp
    (FRU39R6476)
      Lenovo 4Gb Sfp. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 8Gb, Sfp+Sw
    (FRU44X1974)
      Lenovo FRU44X1974. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SW. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU44T1362)
      Lenovo FRU44T1362. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    479,- excl. btw
    579,59 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: 10Gbe, Sfp+
    (FRU90Y5100)
      Lenovo FRU90Y5100. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    539,- excl. btw
    652,19 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, 10Gbe
    (FRU94Y5231)
      Lenovo FRU94Y5231. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    709,- excl. btw
    857,89 incl.btw
    Lenovo netwerk tranceiver module: Sfp+, Lr 10G
    (FRU95Y0542)
      Lenovo FRU95Y0542. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: LR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    5789,- excl. btw
    7004,69 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder