• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Lenovo netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module
    73,-
    53,-
    (46C3447)
      Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    53,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (81Y1622)
      Lenovo 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    78,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic
    (7G17A03537)
      Lenovo 7G17A03537. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Metallic
    172,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 februari 2020
    Lenovo IBM BNT - SFP+ transceiver module - 10GBase-ER - SFP+ - up to 40 km - for BNT RackSwitch G8052, RackSwitch .....
    (90Y9415)
      Lenovo 90Y9415. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP-zendernorm: ER
    3.000,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU49Y7982)
      Lenovo FRU49Y7982. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo 10G SW ISCSI SFP+ Netwerk tranceiver module
    (00WC087)
      Lenovo 10G SW ISCSI SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SW. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    212,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 januari 2020
    Lenovo 8Gb/s SFP+ Netwerk tranceiver module
    (00WC088)
      Lenovo 8Gb / s SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    91,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo 16G FC SFP+ Netwerk tranceiver module
    (00WC089)
      Lenovo 16G FC SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: Lenovo Storage S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    298,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 januari 2020
    Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+ Netwerk tranceiver module
    (00WC086)
      Lenovo 1G RJ45 ISCSI SFP+. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: Lenovo Storage S2200 / S3200, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    157,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 januari 2020
    Lenovo IBM BNT - QSFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4 - up to 150 m - for BNT RackSwitch G8264F, RackSwitch .....
    (49Y7884)
      Lenovo 49Y7884. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Maximaal bereik: 150 m
    1.790,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo 8GB, SFP+, SW Netwerk tranceiver module
    (44X1974)
      Lenovo 44X1974. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    390,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 februari 2020
    Lenovo /Brocade 16Gb SFP+ Optical Transceiver Netwerk tranceiver module
    bespaar
    193,81
    (88Y6393)
      Lenovo 88Y6393. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Netwerk tranceiver module
    (49Y4216)
      Lenovo 10GBASE-SR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    788,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 januari 2020
    Lenovo Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU46M1811)
      Lenovo FRU46M1811. Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.368,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module
    (49Y4218)
      Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    902,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 januari 2020
    Lenovo Sfp, 1Ge Netwerk tranceiver module
    (FRU95Y0551)
      Lenovo FRU95Y0551. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.075,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo 16Gb, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU88Y6396)
      Lenovo FRU88Y6396. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.726,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo Dual Rate 1/10Gb, SX/SR, SFP+ Netwerk tranceiver module - Metallic
    (00MY034)
      Lenovo 00MY034. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 februari 2020
    Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack Netwerk tranceiver module
    (00MJ103)
      Lenovo 8Gb FC SW SFP 2-pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    81,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 januari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU90Y5100)
      Lenovo FRU90Y5100. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    643,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo Sfp+, 10Gbe Netwerk tranceiver module
    (FRU00AE049)
      Lenovo FRU00AE049. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    673,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo 10 Gb/s, 2 x SFP+, AnyFabric, f / ThinkServer Netwerk tranceiver module
    (4XC0F28742)
      Lenovo 4XC0F28742. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    712,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 februari 2020
    Lenovo Qsfp+, 40Gbe Netwerk tranceiver module
    (FRU95Y3461)
      Lenovo FRU95Y3461. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    4.129,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo Sfp+, Lr 10G Netwerk tranceiver module
    (FRU95Y0542)
      Lenovo FRU95Y0542. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: LR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.388,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo 4Gb Sfp Netwerk tranceiver module
    (FRU39R6476)
      Lenovo 4Gb Sfp. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    286,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo 8Gb, Sfp+Sw Netwerk tranceiver module
    (FRU44X1974)
      Lenovo FRU44X1974. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SW. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    436,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU44T1362)
      Lenovo FRU44T1362. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    520,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo SFP+ LR Netwerk tranceiver module
    (00D6180)
      Lenovo SFP+ LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 februari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU00D9702)
      Lenovo FRU00D9702. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    468,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo IBM - SFP+ transceiver module - 10GBase-LR - up to 10 km Netwerk tranceiver module
    (90Y9412)
      Lenovo 90Y9412. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP-zendernorm: LR
    917,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 januari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU90Y5099)
      Lenovo FRU90Y5099. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    964,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU00D9502)
      Lenovo FRU00D9502. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56.784,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Lenovo SFP+ Transceiver Netwerk tranceiver module
    (81Y8297)
      Lenovo 81Y8297. Soort aansluiting: SFP+
    370,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 februari 2020
    Lenovo 10Gbe, Sfp+ Netwerk tranceiver module
    (FRU00Y7731)
      Lenovo FRU00Y7731. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    629,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo Optical Module, 10 Gb/s, f / ThinkServer Netwerk tranceiver module
    (4XC0F28737)
      Lenovo 4XC0F28737. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo ThinkServer. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.211,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 februari 2020
    Lenovo Optical Module, 40 Gb/s, f / ThinkServer Netwerk tranceiver module
    (4XC0F28739)
      Lenovo 4XC0F28739. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s. Compatibele producten: Lenovo ThinkServer. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.282,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 februari 2020
    Lenovo Sfp+, 10Gbe Netwerk tranceiver module
    (FRU94Y5231)
      Lenovo FRU94Y5231. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    630,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    Lenovo Sfp+, Lwl Netwerk tranceiver module
    (FRU95Y0548)
      Lenovo FRU95Y0548. Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.435,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 januari 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder