• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Legrand netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Legrand Finisar® FTLF8519P2BNL COMPATIBELE 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (FTLF8519P2BNL-LEG)
      Legrand FTLF8519P2BNL-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    33,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Finisar[R] FTLF8519P3BNL compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP-transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC, .....
    (FTLF8519P3BNL-LEG)
      Legrand FTLF8519P3BNL-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    33,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP J4858C Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Grijs
    103,82
    41,-
    (89085)
      Legrand 89085. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 mei 2021
    Legrand Finisar® FTLF8524P2BNL COMPATIBELE 1/2/4GBS FIBRE CHANNEL SW MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule .....
    (FTLF8524P2BNL-LEG)
      Legrand FTLF8524P2BNL-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 4000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® 3CSFP91 Compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - .....
    (3CSFP91-LEG)
      Legrand 3CSFP91-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell Force10[R] GP-SFP2-1F compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC) .....
    (GP-SFP2-1F-LEG)
      Legrand GP-SFP2-1F-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s, Interface type: SFP
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand MSA-compatibel 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) zendmodule (multimode, 850nm, 550m, LC) - TAA-compatibel .....
    (SFP-1000BASE-SXLEG)
      Legrand SFP-1000BASE-SXLEG. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Certificering: TAA
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco® WS-G5484 compatibele 1000BASE-SX MMF SC GBIC ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (WS-G5484-LEG)
      Legrand WS-G5484-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: GBIC
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP[R] JD095C compatibele TAA-conforme 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach-kabel (Passieve Twinax, .....
    (JD095C-LEG)
      Legrand JD095C-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s, Interface type: SFP+. Number of products included: 1 pc(s)
    49,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand 89084 Netwerk tranceiver module - Grijs
    bespaar
    43,48
    (89084)
      Legrand 89084. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    49,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 mei 2021
    Legrand Sonicwall[R] 01-SSC-9789 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) .....
    (01-SSC-9789-LEG)
      Legrand 01-SSC-9789-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 407-BBOR compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) Netwerk .....
    (407-BBOR-LEG)
      Legrand 407-BBOR-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 320-2881 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) Netwerk .....
    (320-2881-LEG)
      Legrand 320-2881-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell Force10[R] GP-SFP2-1S compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) .....
    (GP-SFP2-1S-LEG)
      Legrand GP-SFP2-1S-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Netgear® AGM731F COMPATIBELE 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (AGM731F-LEG)
      Legrand AGM731F-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Avaya[R]/Nortel[R] AA1419048-E6 compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (AA1419048-E6-LEG)
      Legrand AA1419048-E6-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: mini-GBIC. Product colour: Grey
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP[R] JD096C compatibele TAA-conforme 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach-kabel (Passieve Twinax, 1 m) .....
    (JD096C-LEG)
      Legrand JD096C-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s, Interface type: SFP+
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Avaya®/Nortel® AA1419013-E5 Compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (AA1419013-E5-LEG)
      Legrand AA1419013-E5-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco® GLC-SX-MM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module .....
    (GLC-SX-MM-LEG)
      Legrand Cisco® GLC-SX-MM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 30 g
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper Networks® EX-SFP-1GE-SX compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (EX-SFP-1GE-SX-LEG)
      Legrand Juniper Networks® EX-SFP-1GE-SX compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® J4858C compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - .....
    (J4858C-LEG)
      Legrand HP® J4858C compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 31 g
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand D-Link[R] DEM-311GT compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) .....
    (DEM-311GT-LEG)
      Legrand D-Link[R] DEM-311GT compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® JD493A compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Grijs
    (JD493A-LEG)
      Legrand JD493A-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: mini-GBIC / SFP. Product colour: Grey
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 320-2879 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC) Netwerk .....
    (320-2879-LEG)
      Legrand 320-2879-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Alcatel-Lucent[R] SFP-GIG-LX compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, .....
    (SFP-GIG-LX-LEG)
      Legrand SFP-GIG-LX-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® JD118B compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Grijs
    (JD118B-LEG)
      Legrand JD118B-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: mini-GBIC / SFP. Product colour: Grey
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Brocade[R] E1MG-SX-OM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (E1MG-SX-OM-LEG)
      Legrand E1MG-SX-OM-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Avaya/Nortel[R] AA1419049-E6 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, .....
    (AA1419049-E6-LEG)
      Legrand Avaya / Nortel[R] AA1419049-E6 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC, DOM). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand MSA- en TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC) Netwerk tranceiver module
    (SFP1000BASELX-LEG)
      Legrand SFP1000BASELX-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper Networks® SFP-1GE-LX compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (SFP-1GE-LX-LEG)
      Legrand SFP-1GE-LX-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco® SFP-1GB-SX COMPATIBELE 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (SFP-1GB-SX-LEG)
      Legrand SFP-1GB-SX-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] GLC-SX-MMD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (GLC-SX-MMD-LEG)
      Legrand Cisco[R] GLC-SX-MMD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 32 g
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® J9054C compatibele 100BASE-FX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (GLC-LH-SM-LEG)
      Legrand HP® J9054C compatibele 100BASE-FX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 31 g
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell Force10[R] GP-SFP2-1Y compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, .....
    (GP-SFP2-1Y-LEG)
      Legrand GP-SFP2-1Y-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (SFP-GE-L-LEG)
      Legrand SFP-GE-L-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® J4859C compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - .....
    (J4859C-LEG)
      Legrand HP® J4859C compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 31 g
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco® SFP-GE-S COMPATIBELE 1000BASE-SX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (SFP-GE-S-LEG)
      Legrand SFP-GE-S-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Netgear[R] AGM732F compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC) .....
    (AGM732F-LEG)
      Legrand AGM732F-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell Force10[R] GP-SFP2-1T compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) .....
    (GP-SFP2-1T-LEG)
      Legrand GP-SFP2-1T-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    • U bespaart 15%
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] DS-SFP-FC4G-SW compatibele TAA-conform 1/2/4Gbs vezelkanaal SW SFP transceiver (MMF, 850 nm, .....
    82,99
    58,-
    (DS-SFP-FC4G-SW-LEG)
      Legrand DS-SFP-FC4G-SW-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 4000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Avaya/Nortel[R] AA1419043-E6 compatibele TAA-conforme 10/100/1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, .....
    bespaar
    12,81
    (AA1419043-E6-LEG)
      Legrand AA1419043-E6-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand MSA- en TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk tranceiver module - Grijs
    (SFP-1000BASE-T-LEG)
      Legrand SFP-1000BASE-T-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 462-3621 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC, DOM) .....
    (462-3621-LEG)
      Legrand 462-3621-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Arista NETWORKS® AR-SFP-1G-T COMPATIBELE 1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (SFP-1G-T-LEG)
      Legrand Arista NETWORKS® AR-SFP-1G-T COMPATIBELE 1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper Networks[R] SFP-1GE-T compatibele 1000Base-TX koper SFP (mini-GBIC) zendmodule Netwerk .....
    (SFP-1GE-T-LEG)
      Legrand SFP-1GE-T-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper NETWORKS® SFP-1GE-FE-E-T COMPATIBELE 10/100/1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule .....
    (SFP-1GE-FE-E-T-LEG)
      Legrand SFP-1GE-FE-E-T-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Silver, Housing material: Metal. Weight: 35 g
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper Networks[R] QFX-SFP-1GE-T compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, .....
    (QFX-SFP-1GE-T-LEG)
      Legrand QFX-SFP-1GE-T-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper Networks® EX-SFP-1GE-LX compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (EX-SFP-1GE-LX-LEG)
      Legrand Juniper Networks® EX-SFP-1GE-LX compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Brocade® E1MG-LX-OM Compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (E1MG-LX-OM-LEG)
      Legrand E1MG-LX-OM-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Meraki Cisco[R] MA-SFP-1GB-LX10 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 .....
    (MASFP1GBLX10-LEG)
      Legrand Meraki Cisco[R] MA-SFP-1GB-LX10 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC, DOM). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® JD119B compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (JD119B-LEG)
      Legrand JD119B-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: mini-GBIC / SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] GLC-LH-SMD compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (GLC-LH-SMD-LEG)
      Legrand Cisco[R] GLC-LH-SMD compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 31 g
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Juniper NETWORKS® EX-SFP-1GE-T COMPATIBELE 1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk .....
    (EX-SFP-1GE-T-LEG)
      Legrand EX-SFP-1GE-T-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Netgear[R] AGM734 compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk .....
    (AGM734-LEG)
      Legrand AGM734-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 331-5309 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC, DOM) .....
    (331-5309-LEG)
      Legrand 331-5309-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 407-10439 compatibele TAA-conforme 10/100/1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) .....
    (407-10439-LEG)
      Legrand 407-10439-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    • U bespaart 15%
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Brocade® E1MG-TX COMPATIBELE 1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (E1MG-TX-LEG)
      Legrand Brocade® E1MG-TX COMPATIBELE 1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 310-7225 compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk .....
    (310-7225-LEG)
      Legrand 310-7225-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Alcatel-Lucent[R] 3HE00028CA compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, .....
    82,99
    58,-
    (3HE00028CA-LEG)
      Legrand 3HE00028CA-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 407-BBOO compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC, DOM) .....
    (407-BBOO-LEG)
      Legrand 407-BBOO-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand HP® JD089B compatibele 1000BASE-TX COPPER SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - .....
    (JD089B-LEG)
      Legrand JD089B-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] ONS-SE-G2F-SX compatibele TAA-conform 1/2Gbs vezelkanaal SW SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 .....
    (ONS-SE-G2F-SX-LEG)
      Legrand ONS-SE-G2F-SX-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 2000 Mbit / s, Interface type: SFP
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Finisar[R] FTLF8528P3BCV compatibele TAA-conforme 2/4/8Gbs vezelkanaal SW SFP+ transceiver (MMF, 850 nm, .....
    bespaar
    12,18
    (FTLF8528P3BCV-LEG)
      Legrand FTLF8528P3BCV-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 8000 Mbit / s, Interface type: SFP+. Product colour: Grey
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Finisar® FCLF-8521-3 COMPATIBELE 1000BASE-TX COPPER SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (FCLF-8521-3-LEG)
      Legrand FCLF-8521-3-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] GLC-SX-MM-RGD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (GLC-SX-MM-RGD-LEG)
      Legrand Cisco[R] GLC-SX-MM-RGD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 407-10933 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) Netwerk .....
    (407-10933-LEG)
      Legrand 407-10933-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 331-5308 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC, DOM) .....
    (331-5308-LEG)
      Legrand 331-5308-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand 3COM[R] 3CSFP92 compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) zendmodule Netwerk tranceiver module - Grijs
    (3CSFP92-LEG)
      Legrand 3CSFP92-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Alcatel-Lucent[R] SFP-GIG-T compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) .....
    (SFP-GIG-T-LEG)
      Legrand SFP-GIG-T-LEG. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Fiber optic connector: SFP
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Cisco[R] SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver .....
    (SFP-GE-T-LEG)
      Legrand Cisco[R] SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Gewicht: 35 g
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Dell[R] 462-3620 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC, DOM) .....
    (462-3620-LEG)
      Legrand 462-3620-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Legrand Finisar® FTLF8524P2BNV COMPATIBELE 1/2/4GBS FIBRE CHANNEL SW MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule .....
    (FTLF8524P2BNV-LEG)
      Legrand FTLF8524P2BNV-LEG. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 4000 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Grey
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder