• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Lantronix netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Lantronix SFP, DUPLEX, 550m, 1000BASE-SX, 850nm, MM Netwerk tranceiver module
    (SFP-550M-DUPL)
      Lantronix SFP-550M-DUPL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    85,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Lantronix SFP, RJ-45, 100m, 1000BASE-T Netwerk tranceiver module
    (SFP-100M-COPPER)
      Lantronix SFP-100M-COPPER. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    85,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Lantronix SFP, BiDi, 10km, 1000BASE-BX, 1490nm-TX/1310nm-RX, SM Netwerk tranceiver module
    (SFP-10K-T14-R13)
      Lantronix SFP-10K-T14-R13. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Lantronix SFP, DUPLEX, 10km, 1000BASE-LX/LH, 1310nm, SM Netwerk tranceiver module
    (SFP-10K-DUPL)
      Lantronix SFP-10K-DUPL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    109,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lantronix SFP, BiDi, 10km, 1000BASE-BX, 1310nm-TX/1490nm-RX, SM Netwerk tranceiver module
    (SFP-10K-T13-R14)
      Lantronix SFP-10K-T13-R14. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Lantronix SFP, DUPLEX, 2km, 1000BASE-SX, 1310nm, SM Netwerk tranceiver module
    (SFP-2K-DUPL)
      Lantronix SFP-2K-DUPL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    180,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Lantronix SFP, DUPLEX, 40km, 1000BASE-EX, 1550nm, SM Netwerk tranceiver module
    (SFP-40K-DUPL)
      Lantronix SFP-40K-DUPL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    266,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 10 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder