• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    509,-excl. btw 615,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 8 juli 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 8 juli 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Lancom Systems 61485 netwerk tranceiver module

    Lancom Systems netwerk tranceiver module: SFP-SX-LC10

    Productcode: 61485  |  EAN/UPC: 4044144614859
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Lancom Systems netwerk tranceiver module: SFP-SX-LC10 kenmerken

    Lancom Systems SFP-SX-LC10. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Lancom Systems SFP-SX-LC10, 10000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ae, SR, SW, Multimode

    Specificaties

    Lancom Systems netwerk tranceiver module: SFP-SX-LC10 specificaties
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SR, SW
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Vezelkabel diameters ondersteund 50 µm
    Soort kabel Multimode
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Duplex systeem Volledig

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP-SX-LC10
    Lancom Systems
    Lancom Systems
    615.89 EUR new
    Lancom Systems SFP-SX-LC10. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Lancom Systems netwerk tranceiver module: SFP-SX-LC10 Lancom Systems netwerk tranceiver module: SFP-SX-LC10
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/lancom-systems/sfp-sx-lc10-art-61485-num-3139279/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder