• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    45,-excl. btw 54,45incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 14 december 2016
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 14 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Intellinet 506724 netwerk tranceiver module

    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km

    Productcode: 506724  |  EAN/UPC: 0766623506724
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km kenmerken

    Intellinet 506724. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 12 mm. Certificering: FCC Class A, CE, IEC-60825

    Intellinet 506724, mini-GBIC, LC, IEEE 802.3z, LX, Single-mode, Volledig, Half

    Garantie
    • 3 Years

    Specificaties

    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km specificaties
    Certificaten
    Certificering FCC Class A, CE, IEC-60825
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Energie
    Ingangsspanning 3.3 V
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 15 g
    Hoogte 12 mm
    Diepte 55 mm
    Breedte 13 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting mini-GBIC
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type LX
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Soort kabel Single-mode
    Duplex systeem Volledig, Half
    Maximaal bereik 20000 m
    Tx vermogen (min) -8 dBmW
    Tx vermogen (max) -3 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km
    Intellinet
    Intellinet
    54.45 EUR new
    Intellinet 506724. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 12 mm. Certificering: FCC Class A, CE, IEC-60825
    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/intellinet/sfp-mini-gbic-gigabit-ethernet-lc-sm-20km-art-506724-num-5324707/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder