• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    40,-excl. btw 48,40incl. btw
    Op voorraad (11)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Intellinet 506724 netwerk tranceiver module

    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km

    Productcode: 506724  |  EAN/UPC: 0766623506724
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km kenmerken

    Intellinet 506724. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 20000 m. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 12 mm. Certificering: FCC Class A, CE, IEC-60825

    Intellinet 506724, 1250 Mbit/s, mini-GBIC, LC, IEEE 802.3z, LX, Vezel-optiek

    Garantie
    • 3 Years

    Specificaties

    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Certificering FCC Class A, CE, IEC-60825
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Ingangsspanning 3.3 V
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 55 mm
    Gewicht 15 g
    Breedte 13 mm
    Hoogte 12 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type LX
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Soort aansluiting mini-GBIC
    Prestatie
    Maximaal bereik 20000 m
    Tx vermogen (min) -8 dBmW
    Tx vermogen (max) -3 dBmW
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1310 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Duplex systeem Volledig, Half

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km
    Intellinet
    Intellinet
    48.40 EUR new
    Intellinet 506724. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 20000 m. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 12 mm. Certificering: FCC Class A, CE, IEC-60825
    Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km Intellinet netwerk tranceiver module: SFP Mini-GBIC, Gigabit Ethernet, LC, SM, 20km
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/intellinet/sfp-mini-gbic-gigabit-ethernet-lc-sm-20km-art-506724-num-5324707/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder