• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Intellinet netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Intellinet Gigabit Fibre WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode .....
    (507509)
      Intellinet 507509. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic, Certificering: FCC Class A, CE Mark. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. RX sensitiviteit: -24 dB
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet Gigabit RJ45 Copper SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-T (RJ-45) port, 100m Netwerk .....
    (523882)
      Intellinet 523882. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Metallic, Certificering: FCC Class B, CE Mark. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 67 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    42,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m Netwerk .....
    (545006)
      Intellinet 545006. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Certificering: FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 10 Gigabit Fibre SFP+ Optical Transceiver Module, 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port, 10km Netwerk .....
    (507479)
      Intellinet 507479. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Certificering: FCC Class B, CE Mark, IEC-60825. Maximaal voltage: 3,3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm
    103,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 10 Gigabit Copper SFP+ Transceiver Module, 10GBase-T (RJ45) Port, 30m, up to 10 Gbps Data-Transfer .....
    (508179)
      Intellinet 508179. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Certificering: FCC Class A, CE Mark, IEC-60825. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 3 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 13,6 mm
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet 10 Gigabit Fibre SFP+ Optical Transceiver Module, 10GBase-SR (LC) Multi-Mode Port, 300m Netwerk .....
    (507462)
      Intellinet 507462. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Certificering: FCC Class A, CE Mark, IEC-60825. Maximaal voltage: 3,3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm
    51,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Fibre SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 80km Netwerk .....
    (545044)
      Intellinet 545044. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Certificering: FCC Class A, CE Mark. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    62,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Fibre WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode .....
    (507486)
      Intellinet 507486. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 20km Netwerk .....
    (506724)
      Intellinet 506724. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Aluminium, Certificering: FCC Class A, CE, RoHS, IEC-60825. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 55 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    37,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Fibre SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km Netwerk .....
    (545013)
      Intellinet 545013. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Certificering: FCC Class A, CE Mark. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder