• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    145,-excl. btw 175,45incl. btw
    Op voorraad (149)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Intel E10GSFPSR netwerk tranceiver module

    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium

    Productcode: E10GSFPSR  |  EAN/UPC: 0735858211956
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium kenmerken

    Intel E10GSFPSR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Kleur van het product: Aluminium

    Intel E10GSFPSR, SFP+, LC, SR, Aluminium, 0 - 70 °C

    Specificaties

    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Kenmerken
    Productserie Intel Ethernet SFP optics
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP+
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SR
    Prestatie
    Kleur van het product Aluminium
    Golflengte 850 nm
    Maximaal bereik 300 m
    Technische details
    ARK ID 50680

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Ethernet SFP+ SR Optics
    Intel
    Intel
    175.45 EUR new
    Intel E10GSFPSR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Kleur van het product: Aluminium
    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/intel/ethernet-sfp-plus-sr-optic-art-e10gsfpsr-num-325194/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder