• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    139,-excl. btw 168,19incl. btw
    Op voorraad (23)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Intel E10GSFPSR netwerk tranceiver module

    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optic

    Productcode: E10GSFPSR  |  EAN/UPC: 5032037041522
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optic kenmerken

    Intel E10GSFPSR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10300 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm

    Intel E10GSFPSR, SFP+, LC, SR, 0 - 70 °C

    Specificaties

    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optic specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Kenmerken
    Productserie Intel Ethernet SFP optics
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP+
    Overdrachtssnelheid (max) 10300 Mbit/s
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SR
    Prestatie
    Golflengte 850 nm
    Maximaal bereik 300 m
    Technische details
    ARK ID 50680

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    MicroOptics netwerk tranceiver module: 10Gb/s SFP+
      MicroOptics 10Gb/s SFP+. Soort
      aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid
      (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische
      connector: LC. Maximaal bereik: 300 m,
      Golflengte: 850 nm, Soort kabel:
      Multi-mode
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 2

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Ethernet SFP+ SR Optic
    Intel
    Intel
    168.19 EUR new
    Intel E10GSFPSR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10300 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm
    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optic Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optic
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/intel/ethernet-sfp-plus-sr-optic-art-e10gsfpsr-num-325194/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder