• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Huawei netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Huawei SFP, 1310nm Netwerk tranceiver module
    (2318170)
      Huawei SFP, 1310nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei SFP, 850nm Netwerk tranceiver module
    (2318169)
      Huawei SFP, 850nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    141,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei 2314171 Netwerk tranceiver module
    (2314171)
      Huawei 2314171. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: RJ-45. Kleur van het product: Metallic, Certificering: FCC class B, IEC 61000-4-3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    196,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei eSFP, 1310nm, LC, 10km Netwerk tranceiver module
    (02310LJH)
      Huawei 02310LJH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC
    439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei eSFP, 1550nm Netwerk tranceiver module
    (2317348)
      Huawei eSFP, 1550nm. SFP transceiver type: Fiber optic, Fiber optic connector: LC, Maximum transfer distance: 80000 m
    1.526,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei SFP+, 1310nm, 10km, LC Netwerk tranceiver module
    (02318170)
      Huawei 02318170. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei SFP+, 1550nm, LC Netwerk tranceiver module
    (02310CNF)
      Huawei 02310CNF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    4.011,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Huawei 02310SNN Netwerk tranceiver module
    (02310SNN)
      Huawei 02310SNN. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    7.555,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 13 mei 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder