• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Hp netwerk tranceiver module: Transceiver 2Gpbs, 300m Short Wave SFP, LC - Zwart, Metallic
    (292003-001)
      HP 292003-001. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zwart, Metallic, Maximaal bereik: 300 m
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1510nm
    (JD115-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1510nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1510 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver
    (JD093-61201)
      HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM
    (JG227-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1538,98 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM
    (JG228-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1540,56 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: 392327-001
    (392327-002)
      HP 392327-001. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: FC
    Hp netwerk tranceiver module: SFP 16GB SR
    (734839-001)
      HP SFP 16GB SR. Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1470nm
    (JD113-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1470nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1470 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1610nm
    (JD112-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1610nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1610 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1490nm
    (JD114-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1490nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1490 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM
    (JG230-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1542,94 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1590nm
    (JD111-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1590nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1590 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1550nm
    (JD109-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1530nm
    (JD116-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1530nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1530 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1570nm
    (JD110-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1570nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1570 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM
    (JG229-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1542,14 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM
    (JG231-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1558,98 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM
    (JG233-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1560,61 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM
    (JG232-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1559,79 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM
    (JG226-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1538,98 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder