• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • HP netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    HP B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver Netwerk tranceiver module
    (QK724A)
      HP B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
    129,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    HP MSA 2040 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver Netwerk tranceiver module
    (C8R24A)
      HP MSA 2040 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
    557,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver Netwerk tranceiver module
    (JD093-61201)
      HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    689,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1470nm Netwerk tranceiver module
    (JD113-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1470nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.087,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1530nm Netwerk tranceiver module
    (JD116-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1530nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.064,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG229-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.452,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG226-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.491,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1510nm Netwerk tranceiver module
    (JD115-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1510nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    753,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1570nm Netwerk tranceiver module
    (JD110-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1570nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.080,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG231-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.982,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG228-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.104,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP 392327-001 Netwerk tranceiver module
    (392327-002)
      HP 392327-001. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: FC
    446,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1550nm Netwerk tranceiver module
    (JD109-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1550nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    805,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1610nm Netwerk tranceiver module
    (JD112-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1610nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    887,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1490nm Netwerk tranceiver module
    (JD114-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1490nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    896,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X170 1G SFP LC LH70 1590nm Netwerk tranceiver module
    (JD111-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1590nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    898,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG233-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.034,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP SFP+ transceiver module - GigE, iSCSI - 1000Base-T - RJ-45 (pack of 4) Netwerk tranceiver module - Zilver
    (C8S75B)
      HP HPE SFP+ Modul C8S75B 4er Pack. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Silver, Compatibele producten: MSA2050 / 2052. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    250,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG230-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.578,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG227-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.471,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP SFP 16GB SR Netwerk tranceiver module
    (734839-001)
      HP SFP 16GB SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    514,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG232-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.035,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    HP 100GE/4x25GE/4x32GFC QSFP28 XCVR Netwerk tranceiver module
    (882251-B21)
      HP 100GE / 4x25GE / 4x32GFC QSFP28 XCVR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Breedte: 196,8 mm, Diepte: 38,1 mm, Hoogte: 95 mm
    5.116,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 16 november 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder