• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules

    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Demo model
    Hp netwerk tranceiver module: Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver (Demo model)
    (C3N53AA#ABH-D1)
      HP Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver
    436,25 excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Hp netwerk tranceiver module: MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
    (C8R23A)
      HP MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
    209,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hp netwerk tranceiver module: B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
    (QK724A)
      HP B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
    231,- excl. btw
    Voorraad: 109
    Levertijd: 1 werkdag
    Hp netwerk tranceiver module: SFP 16GB SR
    (734839-001)
      HP SFP 16GB SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    429,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 9 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver
    (JD093-61201)
      HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    1.659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1470nm
    (JD113-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1470nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    499,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: MSA 2040 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
    (C8R24A)
      HP MSA 2040 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
    1.302,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 9 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM
    (JG228-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.179,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM
    (JG226-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1590nm
    (JD111-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1590nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    519,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1490nm
    (JD114-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1490nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    519,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1550nm
    (JD109-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1550nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1530nm
    (JD116-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1530nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    579,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM
    (JG230-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM
    (JG229-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.839,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: Transceiver 2Gpbs, 300m Short Wave SFP, LC - Zwart, Metallic
    (292003-001)
      HP 292003-001. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zwart, Metallic
    115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 19 juni 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1510nm
    (JD115-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1510nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1570nm
    (JD110-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1570nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM
    (JG227-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM
    (JG231-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM
    (JG232-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: 392327-001
    (392327-002)
      HP 392327-001. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: FC
    419,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 9 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X170 1G SFP LC LH70 1610nm
    (JD112-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1610nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    519,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hp netwerk tranceiver module: X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM
    (JG233-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 4 mei 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder